Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Valójában mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Valójában mit szeretne? Mi játszódik le benne?

Figyelt kérdés
A tegnapi napon bejelentette a barátom, hogy be akarja fejezni velem,mert sok volt a veszekedésből, és már nem bírja.Én próbáltam meggyőzni róla, hogy megváltozom,mert beismerem tényleg én vagyok ludas a dologban, de akkor miért jött még el hozzán olyan címszóval, hogy csak ma utoljára, és szexeltünk egy jót, úgy hogy még azt is beismeri szeret még de nem bírja így tovább fejezzük be inkább most békességbe mert szerinte nem megy.de ha szeret hogy tudja megtenni? Mit tegyek? Halgassak?várjam még hív?MOndta hogy pár nap múlva felhív, kiderül mennyire hiányzom, meg nem tudja hogy mi lesz belőle, lehet nem akarja végle folytatni, de lehet igen nem ígér semmit. Viszont most hagyjam.Mire gondolhat?Mi játszódik le benne?A szexben még benne van,tehát nem megunás, és nem is keres mást ezt mondta, és nem úgy válik el tőlem hogy hagyjam békén, ne hívogassam, mert ő mondta hogy majd hív.és mondta fájna is neki ha összejönnék most valakivel,de azt érzi nem megy kettönk között mert sokat veszekszek.Mit csináljak, hogy visszanyerjem?mert szeretem, és tudom ő is szeret!
2010. júl. 3. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha tényleg sokat veszekedtetek, akkor lehet, hogy a veszekedésre unt rá. Lehet, hogy még szeret, csak idegileg már nem bírja a hajbakapásokat. Szerintem le kellene nyugodnod, máshogy levezetni a stresszt, és ha ez sikerül, akkor talán még helyre tudjátok hozni a dolgokat.
2010. júl. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen pontosan ez a helyzet, mert az össze sszabadideét velem tölti minden percét, tehát tuti nem nő van a dologban,mert én arra saccoltam.Tudodm a mostani időszakban rondán viselkedtem, és mondtam is hogy próbáluk meg de annyira elhatározta magát, hogy szerinte ha eddig nem ment utána miért menne.
2010. júl. 3. 10:05
 3/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok:


Adj neki egy kis itőd. Ha látja, hogy sikerül változnod, szerintem helyrejönnek a dolgok, mivel nem téged un, hanem a vitákat.


Őszintén szólva, ilyen probléma nálunk is volt. Én szítottam a veszekedéseket, belekötöttem mindenkibe, mert a munkahelyemen felhúztak, és páromon töltöttem ki. De aztán megtanultam fegyelmezni magam, és szerencsére helyrejöttek a dolgok. Azért tanácsoltam neked is, hogy másképp vezesd le a feszültségedet, ne veszekedéssel. Mert arra gondolok, hogy azért szítasz te is vitát, mert feszült vagy.


26 N

2010. júl. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem mindenképp várj, adj időt neki... ha nagyon nem bírod, akkor írj neki 1-1 sms-t, hogy szereted, de ne próbáld meg "zsarolni", vagy ilyesmi, csak egyszerű szeretlek, és kész.

és itt úgy nézem ne 1-2 napra készülj...



Ha most rányomulsz, akkor tuti elveszíted, mert elkezd elhúzódni védekezésképp.

Van a pszichológiában egy ilyen kifejezés: "minél, annál"

Vagyis bármiről legyen szó, minél inkább akarsz vmit, annál inkább tartsd vissza magad, mert különben nem jön össze. Ez főképp az emberi kapcsolatokra vonatkozik.


Gondolj bele, mikor anyudék nem engedtek el vhová(nem tom hány éves vagy...), és elkezdtél erőszakoskodni, akkor tuti, hogy azért sem engedtek el...:-)) Ez a minél, annál elv.


Ja, és szerintem ha a barátod mégis melletted dönt, akkor kicsit tartsd a távolságot, ne akarj belenőni az életébe, lehet ez is a gond. ereszd kicsit el, ne nyomuljál rá állandóan. Meglátod, ha azt érzi, hogy Te is elvagy, néha elmész a bnőiddel, MEGBÍZOL benne, akkor meghálálja majd...:-)


Minden jót!

2010. júl. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem emiatt lett vége a 14 hónapos kapcsolatomnak... mostani párommal meg még nem is veszekedtünk. ha kicsit be is sérültem valamin azonnal képes volt kezelni. szóval ez a másik félen is múlik, hogy hogyan tudja ezt kezelni, mit vált ki belőled. egy párkapcsolatban előbb utóbb lesznek ilyen problémák, ha most nem tudja kezelni, mi lesz később? :S a későbbiekben még nagyobb gondok lesznek és akkor mit fog tenni? ugyan ezt, ott fog hagyni, hogy oldd meg egyedül. én elhiszem, hogy szereted, azt is, hogy ő is szeret, de ha ilyesmi elől menekül ahelyett hogy megpróbálná kezelni nem lesz értelme.

legalábbis én a tapasztalataim alapján így gondoolom =/

20/l

2010. júl. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!