Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A flörtölést meg lehet bocsátani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A flörtölést meg lehet bocsátani?

Figyelt kérdés
Egy alakuló kapcsolatban túl lehet tenni magad, ha a másik fél flörtölget? Nem azért vagyok vele kapcsolatban, hogy megalázzon és fájdalmat okozzon...szakítsak?
2018. jan. 8. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

Én a kapcsolat elején megmondtam, hogy soha nem fogom megcsalni, de a flörtölést semmiért nem adom fel.

Imádom amikor zavarban vannak, nekem is kell "egónövelés" néha, de nem csinálnék velük semmit.

21f

2018. jan. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Hm, lehet csak nekem fura, de alakuló kapcsolatban a leendő partneremmel flörtölgetek csak. Ti nem így jártok el? Vagy hogyan? Randizgatsz valakivel, beszélgettek az asztalnál, aztán sunyiban kitekintgetsz oldalra másra kacsintgatni? Nem értem.
2018. jan. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Ezt ne velünk hanem vele beszéld meg. Mondd meg neki hogy nyugodtan lehetnek azonos nemű barátai meg nem erről van szó, csak téged zavar ha mással flörtöl
2018. jan. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor gyere vissza, ha dumáltál vele.
2018. jan. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem! (Nincs mit!!!)
2018. jan. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megbeszéltétek előre, hogy belefér-e a kapcsolatba a flörtölés, tisztáztátok a játékszabályokat? (nem, ez NEM magától értetődő dolog)
2018. jan. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ülj le, beszélj vele, mond meg neki, hogy ez neked nem fér bele. Ráadásul még veled kéne nagyba flörtölgetnie, nem másokkal, még téged sem ismerhet igazán, ha ez egy alakuló kapcsolat, meg egyébként ha érdekelné, hogy ebből a kapcsolatból hosszútávú dolog legyen, akkor mutatná, hogy csak te érdekled, de nem épp ezt mutatja....
2018. jan. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!