Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudnátok bocsátani?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a párommal. Elég hamar teherbe estem van egy 3 hónapos gyönyörű kisfiúnk.

Kb két hete rám írt egy fiatal csaj, hogy a párom írt neki facen, hogy milyen szexi és megkérdezte hogy mennyire hűséges a pasijához. Persze egyből kérdőre vontam amit ő azzal fejezett be, hogy mivel nemb*szta meg ezért nem megcsalás ő csak "barátkozik". Másnap egyik üzletbe mondta az eladó, hogy neki már mióta együtt vagyunk udvarol, folyton üdítőzni/sütizni hívja. Utána kiderült, hogy több nőnek is udvarolt meg mondták, hogy a munkahelyén is udvarolgat.

Persze nekem többse kellett összepakoltattam vele a dolgait és kidobtam. Most viszont minden nap ír/hív meg feljön. Könyörög, hogy bocsássak meg neki, mert ő nemcsalt meg és nemis volt szándékában. Ezek után nemtudom elhinni hogy nemvolt szándékában megcsalni hiszen akkor miért kérdezte meg a lányt, hogy mennyire hűséges...

Mindenki azt mondja, hogy egy esélyt még megérdemel és ott a pici akinek szüksége van mindkettőnkre. De nem tudom mit csináljak, ha ránéznék mindig ez jutna eszembe. Meg egyáltalán, hogy higgyem el neki, hogy szeret. Persze ő azzal jön, hogy mióta megvan a kicsi azóta nem törődök annyit vele, ami oké tény hogy nemvoltunk annyit együtt mint előtte, de ő már akkor is udvarolt másoknak mikor még nemis voltam terhes. Tudnátok tanácsot adni?


2017. jan. 31. 23:44
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Már ezen a megb*szta szövegen kiakadok. Szerintem ne bocsáss meg neki.
2017. jan. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora egy féreg ez a srác...

Erős vagy hogy kiálltál magadért! :) Ne engedd vissza... Aki ezt egyszer megcsinálta többször is megfogja. Valószínűleg csak azért nem csalt még meg mert más csaj nem egyezett még bele...

2017. jan. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14%

Érzelmileg végigcsalta kapcsolatotokat. Ha ennyire tiszta szándékai voltak, miért nem beszélt erről veled? Talán azt hitte, számodra ez ternészetes s nincs mit megbeszélni?

Míg ezeket nem érti, nincs mit megbocsájtani vagy nem megbocsájtani. Lássa mit tett és sajnálja. Bocsásson meg magának. Ha megváltozott, fogadd vissza.

Ez ilyen egyszerű.

2017. febr. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Logika: ha akkor udvarolt a nőknek, amikor minden okés volt, akkor szerinted mit fog lépni, ha már ellaposodik a kapcsolat?


A gyerek megkapja mindkét szülőjét akkor is ha elváltok. De ha frusztráltan benn maradsz egy ilyen kapcsolatban, akkor a kicsi csak a feszkót fogja érezni közöttetek. És neki is ártani fog.


Itt egy hibát vétettél: hogy annyira vak voltál a szerelemtől, hogy ezt nem láttad előbb.

De vannak ilyen férfiak akik ettől érzik magukat férfinak, hogy mégha nem is dug meg mást konkrétan, kell, hogy enyelegjen/flörtöljön mással is. Azt meg döntsd el te mennyire bírsz ezzel a tudattal élni, hogyha leküldöd a sarki boltba tejért, hány lánynak kéri el a telószámát.

2017. febr. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%
Neked kell ismerned. Két lehetöség van. Vagy szeretett volna már 1000X megcsalni de a többi csaj sz-rt a fa-zára, vagy csak vadászkutya ösztön hajtja, hogy minden vizeletet végigszaglásszon de ez elég is neki?
2017. febr. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként mondom hogy ha már kitetted a szűrét ne hagyd hogy visszakönyörögje magát.

Ennél te sokkal jobbat is találhatsz szerintem.

Simán megcsalna ha valaki igent mondana neki.

De az is lehet hogy már meg is tette.

Mondjuk nekem már az is megcsalás amit eddig csinált...

2017. febr. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Míg nemjöttünk össze akkor is a legtöbb nőnek udvarolt a munkahelyén, de mindenki lerázta. Valószínű ha talált volna valakit aki igent mond neki akkor már megcsalt volna.
2017. febr. 1. 02:05
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű a válaszom.Nem.Ezen nincs mit magyarázni, a helyzet adott.
2017. febr. 1. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha megbocsajtasz neki, akkor meg is erdemled, amit kapsz az ostobasagod miatt. Bar, en mar azt sem ertem, hogy mikor tunt jo otletnek osszejonni egy ilyen szanalmas alakkal, akirol ilyeneket mar a kapcsolat elott tudtal.
2017. febr. 1. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég,meg ne bocsáss neki. Ez egy féreg. Három hónapra hivatkozik? Hogy a baba óta nincs annyi szex? Ha ennyit nem tud, és nem is akar kibírni, nem érdemel meg titeket.

Megváltozni nem fog. Ilyen típus. Nektek csak jobb lehet nélküle élni.

2017. febr. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!