Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú Katinka és Shane Tusup...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú Katinka és Shane Tusup kapcsolata mennyire tekinthető BDSM jellegűnek?

Figyelt kérdés

A fegyelmezés, uralkodás, alávetettség, alázás vonatkozásában tartom érdekesnek a kérdést.

Nyilván az aktuális események is új megvilágításba helyezik a dolgokat, pl. elveszített tekintély, engedetlenség.



2018. jan. 8. 23:41
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Hat a szerintem Katinka a, dom:D
2018. jan. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Alpha
2018. jan. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem olvass utána, mit jelent a bdsm.


az egy szexuális praxis, azaz gyakorlat, aktus.


itt edző-sportoló felállás volt, és teljesen okés, h. az edző az irányító, azért edző.


de katit sem kell félteni, biztosan nem egy szub típus.

2018. jan. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem kell hozzá szexualitás. Még csak testiség sem kell hozzá. Hallottál már a 24/7-ről?


Valószínűleg switch mind a kettő.


[link]

2018. jan. 9. 01:20
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi van?

31/f

2018. jan. 9. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nekem egy pocsék házasságnak tűnik. Az még belefér, hogy Shane Katinka edzőjeként üvölt. Van az úgy, hogy elgurul az edző gyógyszere. Ha igaz a pletyka, hogy magánemberként is ordítoznak egymással, az már nagyon nincs rendben. Ahogy az sincs rendben, hogy Shane ordenáré módon viselkedik mindenkivel. Elmar Katinkától mindenkit. Inkább tűnik komoly bántalmazásnak, mint játéknak.
2018. jan. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hirtelen Shang Tsungot olvastam.
2018. jan. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az. Itt két nagyon erős személyiség találkozott. Jó is lenne ez, ha nem lennének házasok. Versenyben ők a maximumot ki tudják hozni, párkapcsolatban viszont halálraítéltek. Ez pszichológia...
2018. jan. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg hagyni kéne őket, ez az ő problémájuk.
2018. jan. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindketten szubok, az uruk pedig a siker és a pénz. :D Az kihajtja belőlük a maximumot. :D
2018. jan. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!