Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvennétek egy olyan tipusu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvennétek egy olyan tipusu nőt mint cseke katinka? borzalmasan néz ki mindig latom az sztkban élőben olyan düllendü gülü szemei vannak meg az az alak. Kell valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
2012. nov. 2. 23:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
42%
Én nem. És furának is tartottam mindig hogy hogyan kaphat meg minden férfit.... Mindenesetre nekem nem kéne.
2012. nov. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
69%
Nem is az a baj, hogy duci, vagy hogy nem olyan szép az arca, hanem hogy a borzalmas önbizalomhiányát folyamatos "pattogással" leplezi, hogy a sebezhetőségét ezzel a tank modorral takargatja. Az ilyen típusú nőknek kell vagy 2 év, mire annyira feloldódnak, hogy elhiszik, hogy tényleg lehet őket szeretni, hogy valakinek nem csak a külső számít. No de melyik férfi tűri el, még ha bármennyire szerelmes is, hogy 2 évig a tökeit csavargassa az asszony..?
2012. nov. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
54%
Én nem, de nem mindenkinek a külső a legfontosabb.
2012. nov. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
73%

Az egyik barátomnak van nagyon hasonló típusú felesége, nekem bejön. Ha megyek hozzájuk, mindig olyan jó a hangulat, jókat főz a felesége, együtt beszélgetünk, iszogatunk, jól érzem magam náluk! Szoktam mondani a feleségének, hogy kár hogy nincs egy húga. Ne vonjunk már le következtetést abból, hogy gülü a szeme, meg nem 50 kg! A legtöbb családanya pont ilyen, mint Cseke Katinka, nekem például ettől szerethető!

38/F.

2012. nov. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
És szexuálisan is izgatja a barátod felesége? Vagy inkább egy bombázót képzelsz el ha arra vágysz?mert az is fontos ám. Nekem konkrétan hányingerem van ha arra gondolok hogy ágyba bujjak egy cseke katinka félével. Én csak a kóvérsége miatt ugyanis picit vékonyabb most mint a tvben de olyan ormotlan alaktalan hogy borzaszto . Pedig plasztikáztatta is magát hát nem látszik
2012. nov. 3. 00:48
 6/25 anonim ***** válasza:
62%
A szexuális életükbe annyira nem látok bele, de van 3 szép gyerekük, tehát nyilván működik az a dolog is. Én sem vagyok egy Brad Pitt, (de igénytelen sem vagyok, és ormótlannak se mondanám magam), engem nem zavar, ha egy nő egy kicsit molettebb. (Padödö pld. már zavarna, de Katinka szerintem nem ez a kategória). De hát tudjuk, kinek a pap, kinek a pék. Ugye! :)
2012. nov. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
66%

Tudod miért buknak az ilyen típusú nőkre?? Mert bennük ott van az a bizonyos +. Az a kisugárzás. A nővérem helyes nő, de olyan husis fajta. 160 cm 70 kilós, szóval nem vagyok képzavarban amikor azt írom, hogy husika nő. Mégis mint a legyek a légypapírra úgy tapadnak rá a férfiak. Ráadásul igazi dögös férfiak.. Néha csak lesek, hogy mennyire kényeztetnék, oda vannak érte. A nővéremben is ott van az a kisugárzás amitől jókedvet csinál, amikor szinte napsütés lesz..

33/N

2012. nov. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező, nálatok a családban ugye minden nő topmodell, akivel minden férfi azonnal ágyba akar bújni, ugye?
2012. nov. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Szerintem cseke katinka az pont a padödövel van egy kategoriában.

Utólsó amiről te beszélsz az ms ugyanis hallottqm az sztkbqn hogy arrol pasnaszkodott katinka hogy hussein pasija itthagyta és nem akad neki senki mert mindenkinek csak a fiatal plasztiklányok kellenek. Közbe ő is plasztikáztatott csak még úgy is ronda. De amugy akinek kell vigye az ilyen tipust de q legtöbb embernek szerintem nem kell. Mert mit gondol az ilyen ha meglát egy bombazot? Hogy hu az én nejem millyen ormótlan de jó lenne megd...i egy bombanőt. Ha meg egy normált vesz el akkor azért nem.

2012. nov. 3. 01:00
 10/25 anonim ***** válasza:
57%

Te már provokálod az embereket..

Egyébként nézzél már körbe. A bombázok semmire sem jók, csak meg lehet dugni őket, de feleségnek, anyának nem ilyen nőt akarnak a férfiak...

2012. nov. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!