Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gödörben az életem a szerelmem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gödörben az életem a szerelmem elhagyott 4 és felév után mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Több mint 4 éve vagyunk együtt másfél éve együtt is lakunk. Most szakitottunk elhagyott másért. De hát én sose voltam neki elég jó mindig más pasik kellettek neki. Én turtem neki mert nagyon szeretem. Erre most elhagyott. Magányos vagyok. Mintha egy darabot volna belőlem.

2018. jan. 9. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:

A szakítás egyfajta gyász. Az idő segít rajta.

Viszont ideje lenne összeszedni magad, nem meghunyászkodni és lenyelni mindent. Legyen önbecsülésed.

2018. jan. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"De hát én sose voltam neki elég jó mindig más pasik kellettek neki. Én turtem neki mert nagyon szeretem." Ne haragudj, de akkor min csodálkozol? Az egyetlen, amit tehetsz, hogy tanulsz belőle és legközelebb nem dobod el az önbecsülésed valami nőcske miatt, akkor se, ha szereted. Tudod nem igazán lehet egy olyan embert becsülni, aki saját magát sem becsüli.
2018. jan. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amint kepes vagy magadat tisztelni es szeretni, mas is az lesz.


Probald ugy felfogni, hogy inkabb elöbb, mint utobb törtenjen ez. Hazassag es 2 gyerek utan meg kellemetlenebb. Foglalkozz azzal, hogy magadhoz kepest eleg jo vagy e? Kell -e valamin valtoztatnod, hogy te magad jol erezd magad a börödben?

2018. jan. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!