Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tegyem túl magam azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam azon, hogy a párom egy köztudottan rib. ancal smárolt még előttem?

Figyelt kérdés
Tudom, semmi közöm nincs ahhoz, hogy a múltban mit tett, hiszen nem is ismertem még akkor, de ezt nem gondoltam volna róla es annyira elszomorított, amikor ezt megtudtam, hogy azóta is sokszor eszembe jut és nem tudom elfelejteni
2018. jan. 9. 16:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Mondjuk kezeltesd magad, mert ez nem normális.
2018. jan. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezen nehez tullepni. Amikor kiderult hogy a volt baratnom szajaban mennyi farok volt az se volt jo elmeny. Vegul szkitottunk es megoldodott.
2018. jan. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Kérlek a kezeltesd magad beteg vagy kommenteket tartsátok keg magatoknak, semmi építő nincs benne, csak a tiszta rosszindulat.


Eszem ágában emiatt szakítani, mindenkinek a saját ügye, mit csinált régen. De az van bennem, hogy nem ilyennek ismertem meg, hanem olyannak, aki komoly kapcsolatot keres, nem megy bele egyéjszakás kalandokba és ezt megtudva elszomorodtam, hogy ha mégis kapható olyannal, akiről ő is tudta, hogy könnyűvéeű, akkor talán még most is vágyik az ilyen lányokra.

2018. jan. 9. 16:14
 4/14 anonim ***** válasza:
10%
Ne mond hogy azt hitted, azet mert veled van nem vagyik mar mas nokre.
2018. jan. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%

En ugyan igy voltam mikor megtudtam, hogy kivel fekudt le a baratnom meg regebben. Az a pali kabe egy r**anc csak ferfiba rendkivul nagykepu irritalo kotozkodo bunko idegesito gyoker. Teljesen kivoltam, akkor meg csak randizgattunk es le is akartam fujni az egeszet pedig mar szerelmes voltam, a gyomromban ereztem a megalazo erzest, hogy miket csinalhatott vele az a srac, en meg ugyanannak a lanynak fogok majd szerelemet vallani meg romantikazni meg egy part alkotni stb. Nagyon rossz volt, nem tehetek rola es nem hiszem, hogy elmebeteg lennek emiatt. A tobbi exere csak siman irigy voltam de ez kiboritott. Aztan idovel enyhult a dolog, aztan mikor szobajott egybol lecsendesitett, hogy errol ne beszeljunk mert mar ugy megbanta, remelete, hogy nem tudom mert nem akarja lejaratni magat elottem.

Aztan rajottem, hogy engem mennyivel tobbre tart es odavan ertem ami jol esett. Neha szar ha eszembe jut de semmi extra mar nem erint meg igazan a dolog, akkor meg fiatalabb volt meg hulye, van ilyen. Ha amugy minden rendben akkor ne tord magad ezen, az mar a mult.

2018. jan. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%

Ezt hívják kombinálásnak.


Egyrészt, másrészt nagyszerű hatással volt rád a társadalmi agymosás, mikor is előre mogmondják neked, hogy mitől számít valaki értékesnek, és mitől nem. Egy sima birka ember vagy.

2018. jan. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6:Ha a páromat nem tartanám értékes embernek, nem lennék vele. Sehol nem írtam, hogy nem értékes, te kombináltál
2018. jan. 9. 16:38
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
Akkor meg mit problémázol ezen? Tudsz a múlton változtatni? Nem. Amúgy sem a te dolgod bíráskodni.
2018. jan. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

8:tudsz kevésbé kötekedően és agresszívan írni?

Nyilvánvalóan szeretnék vele nem foglalkozni, ezért is írtam ki a kérdést, de ez nem ilyen egyszerü, hogy kapsz egy pofont és utána nem törődsz vele.

2018. jan. 9. 17:02
 10/14 anonim ***** válasza:
64%
"egy köztudottan rib. ancal smárolt még előttem" ..." ha mégis kapható olyannal, akiről ő is tudta, hogy könnyűvéeű," És ezzel mi a bajod? De tényleg!
2018. jan. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!