Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire visszatas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire visszataszító ez egy nőben?

Figyelt kérdés
Nagyon szimpatikus nekem egy nő a munkahelyemen,viszont múltkor eléggé elbizonytalanodtam iránta. Valami munkahelyi vita volt és csak annyit hallottam,hogy alpári paraszt módon kiabált a férfi munkatársával. Ez nagyon nem vonzó női tulajdonság,ha kapcsolatban valami vita lenne akkor valószínű velem is így beszélne.
2018. jan. 10. 06:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%

Ha moderálja magát a mindennapokban, akkor is lazán előfordulhat. Sajnos mindenkivel elszakadt a ló, ha már biztonságban érzi magát. Szűrni erre nem is érdemes. Csak legyen terved, hogy hogyan kezeled majd vagy alkalom adták lelép sz.

31/f

2018. jan. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel, legalább kiáll magáért, ha igaza van, ha nincs.
2018. jan. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50%
Az alpári, trágár beszédstílus nagyon visszataszító egy nőben, bármi legyen is a kiváltó ok. Az ilyet én kerülném...
2018. jan. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nemtől függetlenül undorító az alpári beszédstílus, de veszekedés közben bárkinek kicsúszhat pár csúnya szó. Bár munkahelyen nagyon nem kéne...
2018. jan. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Szerintem egyáltalán nem kéne egy nőnek férfiakat megszégyenítő határozottsággal és stílusban beszélni.
2018. jan. 10. 08:10
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem tudja magát minden hslyzetben kontrollálni. Egy nő sem. Van amikor már annyira szekírozzák az embert,hogy vagy elbújik nyuszulni,vagy kiáll magáért. Egy ilyen élethelyzet nem hasonlít egy kapcsolatbeli vitára (ha csak nem arra mész,hogy idegesítsd).
2018. jan. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
36%
Volt nálam is, hogy nagyon bejött a nő, viszont a kapa lógott a szájából. Ez mindent lerombolt és kerültem. Az nem probléma megoldás, hogy én vagyok a hangosabb, én tudok jobban káromkodni, trágárkodni. Ez, bizonyos népcsoportnál bevett problémamegoldás, de én nem közéjük tartozok.
2018. jan. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én meg leüvőltoöttem az előbbi munkatarsam fejét, mer szarik a munkájára.

Attól még párommal soha nem beszéltem így

2018. jan. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
2%
# 8/8 Szerencséd, hogy nem én voltam a munkatársad, mert azóta már agyvérzéssel szenvednél:)
2018. jan. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nem szimpatikus. Az mondjuk kérdés, hogy alapból ilyen, vagy esetleg egy kivételes eset fültanúja voltál. Ha ez nála a kommunikáció része, akkor tuti nem foglalkoznék vele. Derítsd ki...
2018. jan. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!