Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lehet az hogy a kutyát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az hogy a kutyát sem érdeklem? Ennyire visszataszító jelenség lennék?

Figyelt kérdés
Csendes vagyok, de az osztálytársaimhoz próbálok beszélni de én őket nem érdeklem. Ha én nem szólok hozzájuk ők maguktól nem szólnak hozzám. Soha életemben nem volt egy barátnőm. Párkapcsolataim is hamar véget értek. Úgy érzem mint ha egy genetikai hulladék lennék, mindenhonnan csak az elutasítást kapom. L/17
2015. jan. 17. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
mindenki annyi tiszteletet, megbecsülést, szeretet, stb. kap, amennyit magának ad.
2015. jan. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
#1-es ekkora baromsagot keresve se tudtam volna talalni:D
2015. jan. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#1


Engem sokan tartanak olyannak aki imádja magát meg kicsit nárcisztikus is...


Na akkor lányok főleg, de ti is srácok IE! (Istenítsetek Engem)

2015. jan. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Megnézhetlek képen? :) 22/f
2015. jan. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi baj, egyszerűen egy nem túl jó közösségbe vetett a balsors, akik ahelyett hogy felkarolnák, hagyják perifériára sodródni a "gyengébb" (a gátlásai, vagy kevésbé fejlett szociális készségei miatt gyengébbnek ítélt) társaikat - nyilván abból a primitív okból, hogy ők maguk ettől értékesebbnek érzik magukat. Az én általános meg gimis osztályom még ennél is rosszabb volt, kegyetlenül kihasználták az érzékenységem bizonyos dolgokra és rengeteget gyötörtem, örültem, amikor megszabadultam tőlük. Nem sokkal később a hobbiim, érdeklődési körömet követve olyan közösségeket találtam, amik elfogadtak és értékeltek, és kölcsönösen gazdagítottuk egymást. Szerintem neked is fölösleges a mostani társaid miatt görcsölnöd, akik maguk semmi erőfeszítést sem tesznek, hogy közelebb kerüljenek hozzád, inkább keress olyanokat, akik megértenek és egyenrangú félként tekintenek rád :)
2015. jan. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Amit én tapasztalok hogy senki nem fog odamenni hozzád csak úgy beszélgetni.

Legalább egy páros kell ahhoz tudnak csapódni az emberek. Ha csak ülsz egyedül nem igen fognak odamenni beszélgetni.

Jó lenne ha összeszednéd magad. Ilyen hozzáállással nem fogsz előbbre jutni. Fel a fejjel és előre.

2015. jan. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3. akkor várjuk el másoktól, hogy szeressenek bennünket, úgy hogy meg sem érdemeljük, csak pusztán azért, mert mi úgy akarjuk? így gondolkodnak a szeretetk.rvák, mindenáron szeretve lenni, mert önmagunkat utálják, mint a szart. tudom, nehéz elvonatkoztatni a gyengeelméjűeknek, mint te. elsősorban az embernek önmagába kell az energiát fektetnie, utána esetleg lehetnek elvárásai a külvilággal szemben.
2015. jan. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyesnek abban nagyon is igaza van, hogy aki kellően tiszteli és becsüli magát, annak ez rengeteg erőt ad, hogy átvészelje a nehézségeket és könnyebben eléri, hogy mások is pozitívan álljanak hozzá - egy önmagával rendben lévő ember egyszerűen jó benyomást tesz másokra. Ugyanakkor ez fordítva is igaz, a környezet (és főleg a fiatalkori környezet) is rendkívüli mértékben befolyásolja, hogy az ember hogyan áll önmagához, és igenis van annyira elutasító, demoralizáló környezet, ami az adott személy számára ellehetetleníti, hogy saját erőből helyrebillentse az önmagához való viszonyát. Nekik külső segítség, egy megfelelő, támogató környezet kell, és semmiképp sem szabad azt éreztetni velük, hogy az ő hibájuk lenne (azért nem tisztelnek, mert te sem tiszteled magad), mert ezzel csak még mélyebbre lökjük őket az önbizalomhiányba.

#7: Meg fogsz lepődni, de én nagyon is mást tapasztaltam. Én ahányszor feladtam a kapcsolatteremtést a környezetemmel és magamba zárkóztam volna, mindig felbukkant egy-két ember, akik külön energiát fektettek bele, hogy elnyerjék a bizalmam és megismerjenek és semmilyen viszonzást vagy kompromisszumot nem vártak el cserébe. Nem vártam el tőlük vagy másoktól, hogy ők tegyék meg az első lépést, úgy gondoltam, teljesen jó lesz nekem egyedül is, de ők mégis megtették és rengeteget köszönhetek nekik. Ugyanakkor ismerek jó pár olyan embert is, és sajnos úgy tűnik, ők vannak többen, akiknek a barátságánál még a semmi is sokkal jobb. Szóval hiba azért pedálozni, hogy legyen valaki, aki néha esetleg leereszkedik odáig, hogy szóba álljon veled.

2015. jan. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én kutyám tuti megdugna. Nem te lennél neki az első
2015. jan. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!