Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban egy fekete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban egy fekete férfivel, volt/van valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

A jelenlegi párom Kameruni származású. Nem túl régen jött ide Mo-ra. Az lenne a kérdésem, azoktól akiknek volt/van fekete párjuk, hogy egy párkapcsolatban mire számítsak? Eddig elég érdekesek a tapasztalataim vele kapcsolatban. Fél éve vagyunk együtt, de nem tudom, hogy igazán akarom-e. Sajnos mivel nem egy városban élünk, így a mindennapi találkozásunk heti 2-3 maximum 4 alkalomra le van szűkitve. Ami érdekes számomra az az, hogy amikor megismertük egymást, akkor beszéltünk reggeltől estig, vagy írtunk vagy telefonáltunk, de folyamatos kapcsolatban voltunk. Na ez mostanára annyira elveszett, hogy én írok, vagy mondok regényeket és ő fél szavakkal válaszol. Vagy ha írok akkor nem nézi meg, ha meg is nézi nem mindig válaszol. Ha ezeket esetleg szóvá teszem, akkor én jövök ki hibásan a helyzetből, hogy miért keresem a problémát akkor is amikor nincs..... Mondtam, hogy nem érzem úgy mintha szeretne, vagy fontos lennék neki. Azt mondta ez azért van mert ők nem olyanok mint a magyarok. Nem mutatják ki az érzéseiket stb.... Tudom kulturális különbségek meg minden. De ennyire?

Hetente legalább elmondja 1 alkalommal, hogy milyen gyönyörű életünk lesz.

Bocsi, hogy hosszú lett, de remélem valaki tud tanácsot adni. Nagyon szeretem és megoldást akarok találni arra, hogy ne kelljen szétmennünk.


2018. jan. 10. 13:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%

Köszönjük az esti mesét Sanyi, jó kis fantáziák, tudod ám mire ugrik a magyar nép. Provokálás 10/10.

Na menjél aludni :D

2018. jan. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
Mire számíts? AIDS, Hepatitis, Ebola, Malária.
2018. jan. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Igen, lehetséges, hogy ennyire.... de az is lehetséges,hogy rádunt, ennyiből még nem lehet megmondani. Tesz előrelépéseket, mármint próbál megváltozni, agy ő nem tartja fontosnak? Illetve a maga módján megmutatja, hogy szeret a leírtakon kívül?
2018. jan. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
Lassan cikinek erzem, hogy nem vagyok torok, afrikai, indiai stb...
2018. jan. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
Hogy van az embereknek ennyi idejük, hogy ilyeneket kitaláljanak? :D Elég fura gondolatai vannak a kedves "írónak".
2018. jan. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Essél gyorsan teherbe tőle!
2018. jan. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igazán kedvesek vagytok, köszönöm. Nem esti mese és nem kitalált történet. Jelen pillanatban ebben a helyzetben örlődöm. De azért köszönöm szépen a tanácsokat és észrevételeket. Ezálltal én is észrevettem, hogy kedvességetel határtalan.....
2018. jan. 10. 14:52
 8/16 A kérdező kommentje:
És ha terhes leszek megváltozik minden. Igaz?
2018. jan. 10. 14:53
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

10-ből 9 ilyen kapcsolat sehova nem vezet, a 9 ből 4-5 csak bajt okoz.

Úton-útfélen ezt lehet tapasztalni, olvasni róla.

Ezek után jössz egy ilyen kérdéssel.

Szerintem rádunt, rájött hogy egyik fehér pina olyan mint a másik.

Ezekben a kulturákban a fehér nő csak dugnivaló préda. Csak a saját fajtabeli nőket tudják tiszteli (vagy még azt sem)

2018. jan. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%
Komolyan nem tudom elhinni, hogy ez nem kitalált történet. Most próbáltam volna értelmeset írni, de annyira kitaláltnak néz ki az egész és hihetetlennek.
2018. jan. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!