Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban egy fekete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban egy fekete férfivel, volt/van valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

A jelenlegi párom Kameruni származású. Nem túl régen jött ide Mo-ra. Az lenne a kérdésem, azoktól akiknek volt/van fekete párjuk, hogy egy párkapcsolatban mire számítsak? Eddig elég érdekesek a tapasztalataim vele kapcsolatban. Fél éve vagyunk együtt, de nem tudom, hogy igazán akarom-e. Sajnos mivel nem egy városban élünk, így a mindennapi találkozásunk heti 2-3 maximum 4 alkalomra le van szűkitve. Ami érdekes számomra az az, hogy amikor megismertük egymást, akkor beszéltünk reggeltől estig, vagy írtunk vagy telefonáltunk, de folyamatos kapcsolatban voltunk. Na ez mostanára annyira elveszett, hogy én írok, vagy mondok regényeket és ő fél szavakkal válaszol. Vagy ha írok akkor nem nézi meg, ha meg is nézi nem mindig válaszol. Ha ezeket esetleg szóvá teszem, akkor én jövök ki hibásan a helyzetből, hogy miért keresem a problémát akkor is amikor nincs..... Mondtam, hogy nem érzem úgy mintha szeretne, vagy fontos lennék neki. Azt mondta ez azért van mert ők nem olyanok mint a magyarok. Nem mutatják ki az érzéseiket stb.... Tudom kulturális különbségek meg minden. De ennyire?

Hetente legalább elmondja 1 alkalommal, hogy milyen gyönyörű életünk lesz.

Bocsi, hogy hosszú lett, de remélem valaki tud tanácsot adni. Nagyon szeretem és megoldást akarok találni arra, hogy ne kelljen szétmennünk.


2018. jan. 10. 13:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Tiszta sor. Kis nézőpontváltás. Kimegy egy magyar fiú Kamerunba. Egyedül érzi magát, próbál ismerkedni, társaságot keresni. Feléled benne a vágy, hogy tök jó lenne egy helyi lánnyal. Noha érkeznek is a jelentkezők/ talál is magának néhány szemrevalót. Él a lehetőséggel, összejön vele. Megismerkednek, jól elvannak. Majd rájön, hogy

- van más nő is az országban és ő mégis egzotikum

- annyira nem is illenek össze

- csak a "perverz" vágya/szexuális fantáziái, étvágya miatt volt rá szüksége, egyszóval kaland volt a magányában

- kiszeret belőle

- esetleg elfoglaltabb, mint volt

- a lányban átfordult valami és elkezdett hirtelen többet érezni iránta, ami megborítja a szitut.

2018. jan. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Bármiféle rasszizmus nélkül: eltérő kultúra. Feleségemért pl. 4 tevét akartak adni.
2018. jan. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

A hitetlenkedőknek üzenem ismét, hogy nagyon is valós a helyzetem. Kedves utolsó előtti. Rosszul fogalmaztam. 4 éve él itt életvitelszerűen.

Amikor megismerkedtünk, akkor tisztáztuk, hogy nem kalandot keres egyikőnk sem. Hanem egy megbízható társat, komoly kapcsolatot.

2018. jan. 10. 16:32
 14/16 anonim ***** válasza:

Ne írjál regényeket, ne akaszkodj rá. Függetlenül attól, hogy fekete vagy nem.

Párkapcsolat, házasság terén ajánlom az Afrikai szeretők című könyvet.

2018. jan. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó. Köszönöm a normális hozzászólást. Igen sajnos ez nálam nagy probléma, hogy imádok beszélni és ha nekem fontos valaki akkor szeretek mindent megosztani vele. Tudom azt is, hogy etnikumtol függetlenül ezt nem szereti senki😂. Nagyon igyekszem ezen változtatni.

A könyvet pedig el fogom olvasni. Köszönöm

2018. jan. 10. 20:44
 16/16 anonim ***** válasza:

Off:

Mi olyan hihetetlen ebben a sztoriban? Egy nonek meggyult a baja a parjaval. Aki tortenetesen kulfoldi. Es fekete boru. De mi ebben olyan hihetetlen?

On:

Szerintem se irj neki "regenyeket". Lehet, h ugy erzi, raakaszkodsz. Lepj egy lepest hatra, es ha szeret, kozeledni fog. Ez borszintol, sot, nemtol fuggetlen tanacs.

2018. jún. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!