Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyanakodnátok a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyanakodnátok a helyemben? Aggódjak?

Figyelt kérdés

30 hetes veszélyeztetett terhes vagyok, s emiatt a férjem egyedül jár el -havi egyszer- közös barátokkal. Ez nem is zavar.

Ma a telefonjában akart mutatni egy képet, egy új autóról amit meg akar venni s amíg a galériában odalapozott előjött egy kép amin egy nőt ölelget. Gyorsan továbbment róla, én meg úgy tettem, mintha nem látnám. Picit (najónagyon) ideges lettem. Lehet a hormonok miatt is, nem tudom.

Ti aggódnátok?


2018. jan. 11. 13:37
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Persze neki semmit nem mondtam, csak magamban örlődöm...
2018. jan. 11. 13:37
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

Nem azért,de én biztos rákérdeztem volna,hogy ki az a nő,még akkor is,ha nem ölelgeti,csak közös kép készült róluk.

Na,nem azért,mert a férjemnek tilos nőkkel barátkozni,hanem egyszerű kíváncsiságból.

Még nem késő rákérdezni,mégis csak a férjed,nem egy idegen,ezt meg kell tudni beszélnetek.

2018. jan. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
Ilyen kérdéseknél sose derül ki az emlitett partner habitusa, szokásai. mennyi női ismerőse van, stb.
2018. jan. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Fiúkkal barátkozik csak.

Azt tudom, hogy a volt párjával azért mentek szét, mert megcsalta többször. De az egy 15 éves sztori, fel sem merül(t), hogy közel a 40-hez, leendő apukaként, férjként megcsalna. Azt hiszem/remélem ennél jobban szeret.

2018. jan. 11. 13:44
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon helyesen tetted. Véletlenül se szólj, ha bánt valami! Na és tetszik a kocsi?
2018. jan. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem kérdezz rá. Én már ott helyben rákérdeztem volna, és nem számonkérésből, vagy féltékenységből, hanem kíváncsiságból. Látod mi lett a vége, őrlődsz magadban, gyártod az összeesküvés elméleteket.

Jobb minél előbb tiszta vizet önteni a pohárba, és akkor megnyugodhatsz - vagy ne adj Isten, ha mégis vaj van a füle mögött, akkor legalább kiderül, és megteheted a szükséges lépéseket...

2018. jan. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

5ös, köszi....

Tudod, várandósan inkább 2x meggondolom, hogy mi miatt nyissam ki a számat. Kb attól eltörik a mécses ha csúnyán néznek rám...

2018. jan. 11. 13:49
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
Aha, és most h h nem törik el a mécses? Nem esz a méreg, h ki lehet az a nő? Jobb magadat és a babát stresszelni? Nagyon "okos" gondolatmenet...
2018. jan. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%

Igen aggódj, és mivel a párod, ültesd le, és kérd meg mutassa meg, és mondja el kicsoda!

Ehhez jogod van amíg együtt éltek, főleg, hogy a porontyát a szíved alatt hordod.

2018. jan. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
Nem baj, ha eltörik a mécses. Ha normális a társad, elnézi a kismama hisztiket.
2018. jan. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!