Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg csak barátok vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak barátok vagy több is van köztük?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Leírom a történetem, ami 3 emberről szól.Kíváncsi vagyok kivülállók véleményére is.

A barátommal 2éve vagyunk együtt és kb olyan 1 évvel ezelőtt kiderült, hogy van egy haver nő, akivel barátok. Már akkor "gyanús" volt a dolog, hogy miért nem lehetett ezt elmondani a kapcsolatunk elején. Azt mondta, hogy mindig a nő keresi, hogy menjen át hozzá beszélgetni, hogy ő sose keresi, hogy megszakított minden kapcsolatot vele( miután fény derült a barátnőre), de egy hónapban egyszer kénytelen találkozni vele. Én meg néztem értetlenül, hogy ha barátok miért szakítja meg a kapcsolatot, nekem is van fiú barátom, amiről ő is tud, de mégsem zárom ki az életemből csak mert van párom.

Na mindegy....történt egy pár hete, hogy mentem a páromhoz este, mit ad Isten, nincs otthon(van kulcsom a lakásához). Kb olyan fél11körül jött haza és a nőnél volt. Kicsit idegesnek tünt, hogy "lebukott". Itt kezd érdekessé válni a dolog, mert szilveszterkor ez a barátnő felajánlotta, hogy menjünk át hozzá, hogy itt az alkalom, hogy találkozzunk. Mondtam, hogy jó, már én is kíncsi vagyok rá. A párom viszont hallani sem akart róla, hogy ha akarok menni akkor megadja a számát és hívjam fel én, menjek el egyedül. Vita lett belőle, mert nem értettem az egészet.

Magyarul nem akar felvállalni egyikőnket sem egymás előtt.

Mi a véleményetek?


2018. jan. 11. 14:14
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Ha annyira félned kéne, nem biztos, hohgy csak úgy megadná a címét és mondaná, hogy en el, hacsak nem hiszi azt, hogy normálisan tudnátok beszzélni.
2018. jan. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tuti, hogy csal vele... Titkolozik, nem meri bemutatni neked stb..
2018. jan. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%

Nekem is jó viszonyom volt az exemmel. A mostani barátnőm baromira féltékeny rá ok nélkül.

Így titokban beszélünk és találkozunk de nincs köztönk semmi szex, csak barát. Ő megérti hogy nem lehet nyiltan.

A te pasid is így lehet vele.

2018. jan. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Én mindig a bizalomra szavazok egy párkapcsolatban, de egy olyan hazug, titkolózós emberben, mint a párod, nem tudnék megbízni és ezért nem is tudnék vele maradni egy ilyen után. Ha tényleg csak barátok lennének, akkor nem sunnyogna ilyen gusztustalan módon, hanem már az elején bemutat titeket.
2018. jan. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rossz taktika #3, nem lenne egyszerűbb megértetni a barátnővel, azaz megmutatn neki, hogy nincs köztetek semmi?
2018. jan. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

5-ös

Azzal kezdtem a kapcsolatunk elején hogy elmondtam neki a barátaimat, barátnőimet az exeimet akikkkel még kapcsolatot tartok. Ezek nyilt lapok voltak. Egy darabig semmi gond nem volt, aztán jöttek a célozgatások, meg intrikák. Nyilt terepen jól harcolok de a zavarosban elvesztem, ezen a terepen a nők messze jobbak.

Persze az hogy nem lehet nyiltan megbeszélni vele és elfogadtatni azt hogy attól mert a somszédban lakik és néha segítek neki ha szüksége van rá még nem fogom megdugni.

Ez nagyon nem tesz jót a kapcsolatunknak. Főleg hogy részéről hiányzik a bizalom.

2018. jan. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6os

Te korrekt voltál és őszinte. A többi a barátnődön múlik, hogy megadja e a bizalmat.

Az én barátom viszont egy kukkot nem szólt erröl a nőről egy évig. Az meg, hogy kiderült, véletlenül történt, kénytelen volt elmondani. Ezek után szerintem jogosan feltételezem, hogy valami nem stimmel.

2018. jan. 11. 15:13
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Oké, különség, hogy a kérdező barátja az elejétől fogva sunnyog, és nem nyílt lapokkal játszik. Nagy különbség. ;)


Van-e oyan, hogy valaki titkolózzon egy ellenkező nemű barátról úgy, ha nincs oka rá? Nincs.


A bemutatás meg evidens lett volna, ha annyiar jó barátok. A barátokat nem rejtegetjük a másik elől és sunynogunk, hanem nyíltan kezeljük.

A kérdező okot sem tudott adnia féltékenyésgnek, láván, hogy ő az elejétől tagatda előtte a nőt. A te indokod a féltékenység, ebben a szituban még csak ez sem mondható el, mert az elejétől fogva titkolózik.


Kérdező, már kérdezted ezt, emlékszem, akkor is írtuk, hoyg ez gáz. A helyedben nem haygnám a magyarázkodást, a nyílt támadás (találkozz vele te, ha akarsz) is minig gyanús.


Tudod mit? Hívd fel a csajt, ha már meg van a száma, és üljetek be egy kávéra dumálni. Semmit nem vesztesz vele.

2018. jan. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen, kérdeztem erről kb egy éve.

Meg van a száma, de nem vagyok képes felhívni, valahogy nem megy.

2018. jan. 11. 15:32
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Sztem a csaj fűzi a barátod .És ideges lett mikor meglátott ez kb olyan volt mikor az akkori párom egy szàmomra ismeretlen nőhöz jàrkàlt.Elmentem hozzà suli utàn és mikor meglátott ideges lett meg nem tudott a szemembe nézni sem.Szakitottunk és màsnap derült ki hogy az exéhez rohant .
2018. jan. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!