Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bízzak benne?

Figyelt kérdés
Van baratom fel eve. Tudni kell rola,hogy elegge erzekeny fajta fiu. Az apukaja halalat nezte vegig 15 evesen,nehezen dolgozta fel. A lenyeg,hogy sok haver/havercsaj kozott nott fel,akikre szamithatott,megoleltek ha szomoru volt stb.. Rengeteg haverja volt. Aztan lett egy baratnoje,akivel szerettek egymast,a baratom elvileg sose csalta meg. Viszont csinalt idegesito dolgokat. A baratnojenek volt egy gyerekkori legjobb baratnoje,es igy harman bandaztak sokat. Meselte baratom,hogy neha a havercsajukkal megoleltek egymast ittasan,kb 15mpig. De soha semmit nem akart a csajtol,pedig lett volna alkalma megdugni,de ő csak azért volt vele kedves mert a tesojanak tekintette szinte,meg neki ilyen a természete. Az első barátnőjével 4 évig jártak. Aztán lett egy új barátnője,aki sokszor bántotta a barátomat,mert féltékeny volt. De a barátom akkoriban nem olelgetett ugy senkit,csak egy két havercsaja haját dicsérte meg vagy a ruháját. Ezzel a csajjal 2 és fél évig jártak. Utána ugye szingli lett, én akkor ismertem meg,de még semmise volt köztünk. Ülünk unokatesóméknál(lány,pasija van), unokanoverem megölelte a barátomat,és poénból lehúzta magával az ágyra,röhögtek es úgy oleltek egymást kb 15mpig. Uncsim barátját látszólag nem izgatta a dolog. Először persze engem se mert akkor még nem jártunk.Most együtt vagyok vele,kedves hozzám, ölelget,megveszi amire vágyom,ha nem melozik akkor nálam van. De ismét olyan fura. Mert múltkor uncsim vett neki valamit,ő pedig megölelte kb 15mpig és tok boldogan mondta nekik h" jaaj imádlak". De volt egy kicsit korábbi sztori is,mikor barátom engem olelgetett ,uncsim barátja uncsimat ,erre barátom odaszól nekik:" olyan aranyosak vagytok,jaj Ádám tokjo hogy végre aranyos barátnőd van. És milyen szép haja van,nekem is tetszik a vörös haj a lányokon" . Kicsit lestem egyet, aztán visszajött hozzám és olelgetett. Szerintetek? Mi a véleményetek? 19 évesek vagyunk
2017. jan. 3. 16:49
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyébként uncsim kövér elrgge
2017. jan. 3. 16:51
 2/8 A kérdező kommentje:
Kövér eléggé,barátom meg nembukik a kövereke
2017. jan. 3. 16:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Ő ilyen tipusú pasi de addig neaggodj amig veled is érezteti hogy szeret!
2017. jan. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak tetszik a haja de nincs olyan görény hogy màs csajàt dugja !
2017. jan. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A véleményem az, hogy egy közvetlen emberrel vagy együtt, tudsz róla, hogy ilyen a természete, így jöttél össze vele, most meg kezded a hisztit a semmin és próbálod megváltoztatni, ráadásul féltékeny vagy a semmire. Szóval gratula, hamarosan te leszel majd a következő exbarátnő, akire illik majd a "Aztán lett egy új barátnője,aki sokszor bántotta a barátomat,mert féltékeny volt". Csak így tovább!
2017. jan. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem szoktam bántani ,csak megfigyeltem ezeket a dolgokat és megijedtem .
2017. jan. 3. 17:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Na de mégis mitől? Tudod jól, milyen személyiség a barátod, ez pontosan ezzel jár. Ha nem bírod kezelni ezeket a dolgokat, akkor legközelebb gyere oda valaki olyannal, aki nem szociálódott megfelelően mindkét nemmel és nem szól olyan nőhöz, akitől nem akar semmit.

A szitut leírva konkrétan semmi félnivalód, de egyébként ha már elég érettnek érzed maagd ahhoz, hogy kapcsolatod legyen, akkor legyél elég érett ahhoz is, hogy leülsz és normális hangnemben, vádaskodás, kombinálás és gondolatolvavás nélkül megbeszéled a barátoddal, ami zavar. Sok sikert.

2017. jan. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megis beszéltem vele,csak érdekelt mások mit gondolnak erről.
2017. jan. 3. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!