Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan bízzak meg benne ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bízzak meg benne ezek után?

Figyelt kérdés

Páromnak 1 hónapja lett új munkahelye. Szombaton bejár túlórázni és láttam hogy nem arról jön Hanem másik város felől, mondta haza vitte két férfi munkatársát. Tegnap reggel lett egy ismerősnek jelölése abból a városból ahová haza vitte a két férfit. Az egyiket Bandinak hivták és aki bejelölte az pedig Bandi felesége volt aki szintén ott dolgozik.


Tegnap este rákérdeztem hogy hívják őket akiket haza vitt... mondott 2teljesen más nevet.. mondtam neki hogy szombaton az egyiket Bandinak hívták.. áh össze keverte.

Kérdeztem tőle hogy akkor ezt a nőt nem is ismeri?? Áh ő sose látta.. mondom rendben van. De egyébként ráírtam a nőre szóval jobb ha ő mondja el mint a nő és akkor vita lesz.

Bevallotta hogy igen a Bandit és feleségét vitte haza... de akkor miért hazudsz??? Kérdeztem! Ő nem akart vitát... de nem hinném hogy ott a férje és bármi mást képzelhetnék én! És ha ilyen semmisséget is elhazudik hogyan bízzak benne??


Ráadásul még ő volt megsértődve... annyit se mondott hogy bocs már hogy hazudtam vagy valami..

Egyébként nem írtam a nőnek de nagyon beletrafáltam csak azt nem értem mi a pics áért hazudik.


2016. nov. 29. 10:44
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Neked neha nem kell mentalis ero onmagad elviselesehez?
2016. nov. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Olvasd el a monologjaidat, es rajossz, hogy miert hallgatta el. Erre az itt leadott visitos, felkialto jeles, nagybetus hisztire a valosagban en sem lennek kivancsi. Mar itt is baromi faraszto.
2016. nov. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Ilyen piti dolgokba, én is csak mondok valamit, de nem is kérdezünk ilyeneket, különben az éltünk felét azzal töltenénk, hogy elmagyarázzuk a másiknak, ép mit miért csináltunk. A jelölgetés meg a kis tini kategória.
2016. nov. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%

Jellemzően azok hazudnak, akik letolásra számítanak, ha igazat mondanak - és hát van némi alapja ebben az esetben... Már eleve az is furcsa számomra, hogy a párodnak be kell számolnia ilyenekről, hogy kiket vitt haza. Nem tökmindegy? És ha három dögös bombázó kolléganőjét vitte volna haza? Engem is hozott már haza férfi kollégám (meg nő is) és abszolút semmi, de semmi nem volt benne, beszélgettünk, elköszöntünk és kész.

Azt sem igazán értem, miért kellene beszámolni minden egyes Facebookos ismerősömről a páromnak... hetente jelölnek meg emberek, és a párom még SOHA nem kérte számon, hogy kik ők. Szerintem nem is érdekli.

Megbízunk egymásban. Ha valaki meg akarja csalni a párját, az nem így fogja...


Nyilván nem szép hazudni a párunknak, de a reakcióid alapján megértem. Szerintem én is hazudnék ilyen esetben. Vagyis nem... nem lenne ilyen párom.

2016. nov. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%

Nőként írom, hogy sürgősen állíts magadon! Mi a szarért nem bízol benne? Teljesen megértem, hogy inkább hazudik, minthogy elviselje a tök felesleges hisztidet, és azon se csodálkozz, ha x idő múlva kivág, mint macskát a hóra.


Mellesleg nem tökmindegy, kikel lájkol, meg kit visz haza? Te komolyan egy férjes asszonyra vagy féltékeny? Gratulálok... önbizalomhiány rulez!

2016. nov. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
8%
Igen, nem tudtad, hogy a férjes nőket energiamező védi, csak a férjük tudja őket megdugni?
2016. nov. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
Eszem-f.szom megáll, hogy van olyan papucs "férfi", aki eltűri ezt a bánásmódot. Kérdező sürgősen nézz magadba, mert ha ekkora sárkánynak gondol a párod (is), hogy ilyen apróságokról is hazudnia kell, akkor nem lesz hosszú, boldog kapcsolatod senkivel az életben, egy idő után mindenki menekülni fog tőled, teljes joggal egyébként. Vagy te tényleg nem látod magadban a hibát?
2016. nov. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

Én laza nőnek tartom magam, de igazad van. Nem attól pacsker a pasid, hogy meg "merhetted" kérdezni, ki az az asszony, hanem attól, hogy lapít, mint sz.r a fűben!

Addig tart egy párkapcsolat, amíg alap dolgokban őszinteség van. Piti dolog, az igaz, de ugyanígy ilyen szánalmasan képesek sokan évekig szeretőzni a hátad mögött.

Megmondanám neki az aggályaimat, hogy én nem akarok egy sunyítós, lapítós kapcsolatban élni, és ha ez így nem megy, akkor inkább még most hagyjuk abba.

Senki nem szolgált rá, hogy a szemébe hazudjanak bármiben.

2016. nov. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%

#18


Mert a sárkánykodással, minden szirre-szarra őrjöngéssel nincs ám semmi baj, az a legnagyobb rendben van, igaz-e?

2016. nov. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha igy folytatod akkor ő fog pattintani ha ilyeneken kiborulsz akkor mi lessz később !?Ráboritod az asztalt!? Sztem annyi van hogy lássa hogy féltékeny vagy és igy próbàl visszavàgni inkàbb ugrat csak azért is !De az ilyen kapcsolatok nem szoktak hosszúéletűek lenni!
2016. nov. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!