Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért kényelmesednek el egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért kényelmesednek el egyes eltartott nők?

Figyelt kérdés

Ha nekem lehetőségem lenne, hogy ne dolgozzak, akkor sem adnék fel mindent teljesen, bejárnék 4 órában mondjuk (ilyen heti 12 óra valami közeli munkahelyen nem megterhelő), csinálnék mellette valamit hobbiból (sport, tánc, képzőművészet, akármi), mellette tökéletesen rendbentartanám a lakást, főznék, tanulnék valamit, csak így saját szórakozásra (idegennyelv pl).

Persze ezt is csak akkor, ha rengeteg pénzünk lenne, vagy vállalkozásunk, nem úgy, hogy a párom is fizetésért dolgozik.

Ellenben nem egy lánynál megfigyeltem, hogy konyhatündérek voltak, amíg el nem vették őket, ragyogott a lakás, teli voltak tervekkel, tanultak.

Most meg 3-4 év házasság után ott tartanak, hogy egy napot nem dolgoztak, a háztartást a férj végzi munka után, nem akarnak tanulni, és nem akarnak elmenni dolgozni sem. Sőt, még csak a hobbijukkal sem akarnak pénzt keresni, mert nem ebben egyeztek meg anno. Gyerek nincs.

A párom szerint ezek a nők nem hibásak, nincsen végzettségük, persze, hogy nem mennek el árufeltölteni zsebpénzért. Nyilván nyomasztja őket valami, azért tesznek a háztartásra, itt pszichológusra van szükség, nem munkára vagy tanulásra.


2018. jan. 12. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Nyilvanvaloan a parodnak van igaza. Minek csinaljanak barmit, ha a parjuk megcsinal mindent? Ez szimpla enyhe depresszio a celtalansag miatt. En se kotogetnek csak ugy hobbibol, mert nincs jobb dolgom, mert mi a fsznak? Konkret CELT kell talalni, amiert erdemes egyaltalan kikelni reggelente az agybol. A “ferjem eltart es nekem csak mosogatnom kell, ha uncsizom meg megkotok egy zoknit”, az kb semmi.
2018. jan. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom, én egy ilyen párról sem tudok. Akit eltartanak az ismerőseim közül, azt azért, mert kicsi gyerekeik vannak, de ott a házimunkát is megosztva csinálják. Azok a nő ismerőseim is mind dolgoznak, akiknek gazdag párjuk van, még akkor is, ha ők csak 80-at keresnek(pl apum főnök és az egyik beosztottjával jött össze, aki konkrétan 80-at keres, de dolgozik továbbra is 8 órában, csak apum állja a költségeik nagy részét - ha ez nekik így jó, szerintem másnak nincs köze hozzá).


Akik ilyen általad leírt kitartott miss pcsákat is kitartja valaki, és ha neki megfelel az, hogy a párja nem csinál semmit, se otthon, se máshol, akkor éljenek így. Téged mit zavar ez? Irigy vagy?

2018. jan. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Aki valamit máshogy csinálna, mint a többi, az csak irigy lehet?
2018. jan. 12. 13:21
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Általában az irigység az oka annak, ha valakit valami annyira zavar, hogy egy kisregényes kérdést is kiír róla. Te máshogy csinálnád, ők így csinálják. Fogadd el. Ha a párjuk ennek ellenére velük marad, akkor ezek szerint jó így nekik. Te meg élj úgy, ahogy neked jó. Ennyi.
2018. jan. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem attól irigy, hogy másképp csinálná, hanem mert ezzel foglalkozik, és még kérdést is ír ki róla.

Én mondjuk egyetlen ilyen párt sem ismerek, vagy gyereket nevelni vannak otthon, de dolgoztak előtte, tehát kapnak gyedet, és nem a férfi az egyedüli családfenntartó, vagy tanulnak épp, de még úgy is dolgoznak részmunkaidőben vagy diákmunkáznak. Úgyhogy nem tudom mi ez az általánosítás. Meg minek foglalkozol ezzel, nem a te dolgod, nem tudod igazából mi is van ott. Ők úgy élnek, te meg máshogy és ennyi.

2018. jan. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Itt arra lenne szükség hogy a férfi a sarkára álljon és megmondaná hogy nincs több pénz, emeld a pi-csád és írány dolgozni ha enni akarsz. Ez kellene nekik és nem pszichológus!

A kutya is jó dolgában veszik meg, ugyanígy van az emberekkel is. Tisztelet a kivételnek!

2018. jan. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem nincs időm elkényelmesedni. Besegítek a vállalkozásban, sokszor itthonról dolgozom. Vannak olyan időszakok, amikor hosszabb ideig nem tudok mit tenni munka terén, ilyenkor bőven van időm kreatívkodni és kifesteni a házat. :D nem tudom hogy lehet unatkozni meg semmit tenni, szerintem én az elkövetkezendő 50 évre betábláztam magam amennyi mindent kitaláltam.


Egyébként szerintem ez típus kérdése, vannak akik nem tudnak magukkal mit kezdeni otthon a szokásos főzés, mosás, takarítás körforgáson kívül. Nyilván ha nem járnak el dolgozni sem, max a sarki boltba, akkor kezdenek elbutulni, lejjebb adják az igényeket és csak úgy vannak.

2018. jan. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!