Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki sokáig eltartott marad,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki sokáig eltartott marad, nem fél a jövőtől?

Figyelt kérdés

Én magam ugyan nem vagyok az, viszont mindketten diákok vagyunk a pàrommal és mindkettőnk fizetésére szükség van a megélhetèshez.

Ha én nem dolgoznék, nem lenne megtakarításunk, ha ő nem, nekem fel kéne venni a diákhitelt. Így szerencsére elég, amit munkával keresek.

Ő utolsó éves, neki lassan könnyebb lesz, nekem még sok van, mivel mostanàig dolgoztam (valamiből meg kellett élnünk addig a 2 évig, míg ő nem tudott dolgozni).

Viszont több lànyismerősömnèl làtom (itt külföldön nyilvàn gyakoribb, mint otthon), hogy nem tanulnak, nem dolgoznak, eltartatjàk magukat, és 25-30 èvesen még sosem dolgoztak teljes munkaidőben.

Én folyton a jövőn aggódok, hányszor kell mèg költöznöm (reménykedem, nem kell màr), vajon következő szemesztertől belefér-e még több munka, B-terv, C-terv, D-terv azokra az esetekre, ha valami nem úgy alakul, ahogy kène.

23 éves vagyok, de lélekben màr vagy 50-nek érzem magam.

Nincsenek mindennapos anyagi gondjaink, mègis minden ruhadarabot, cipőt úgy veszek, hogy ennek ki kell húzni addig, míg először szerződtetnek diploma utàn.

Az első mindig az, hogy a lehető legtöbb pénzt tudjam megtakarítani kettőnknek, mert bàrmikor szükség lehet rá.

Szóval többnyire minden gondolatom leköti az egyetem, a munka, a hàztartàs, az anyagiak, és sokkal öregebbnek érzem magam, mint amilyen idős vagyok.

Velem ellentétben a lányismerőseim meg vásárolgatnak, szórakoznak, költekeznek, és olyan, mintha semmi gondjuk nem lenne, és nem aggódnànak a jövő miatt.


2017. dec. 5. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed.
2017. dec. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Az eltartott lany ismeroseidnek is van munkaja, prostitucionak hivjak. Az is ugyan olyan munka mint a tobbi.
2017. dec. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
tudjuk, te vsgy az akinek a barátja az exét eltartotta, az exe most meg téged utánoz ésatöbbi.
2017. dec. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Altalaban, aki eltartott, azert nem hulye. A legtobbnek vannak biztositasai es par ingatlan is a nevukre kerul, illetve magas nyugdijuk lesz, mert bebiztositjak magukat pont ezert. Csak nem ezt szoktak reklamozni az instagrammon :D.
2017. dec. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Te tervezel, okosan gondolkodol de túl sokat aggódsz a jövő miatt. Nem kéne.

Akik klasszikus kitartottak, szakma, képesítés és képességek készségek nélkül nem gondolnak a holnapra. Pedig az a tőke (szépség, csonosság szex) ami miatt eltartják őket egyszer elmúlik.

Az ilyenek laknak 40 évesen albérletben a macskájukkal, kutyájukkal. Tengődnek, mert már nincs fizetőképes kereslet náluk.

Tárkeresőn találod az ilyeneket, kérdezd meg tőlük hogy is volt?

2017. dec. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azt tudjátok, hogy havi 5 ezer forintért lehet 20 millió forintos életbiztosítást kötni?


(Dehogy tudjátok.) Ha az eltartó meghal, az eltartott kaphat annyi pénzt, hogy abból néhány év alatt meglegyen és utána még végzettséget is szerezzen.

2017. dec. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#4 jár a pacsi, ez pontosan így van. Nem vagyunk ám ostobák, gondoskodunk a jövőről.
2017. dec. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1. Neked nem másokkal kéne foglalkozni, mit érdekel téged ők miből és hogyan élnek? Ez csak lehúz.

2. Élvezd kicsit az életet! Próbálj meg kevesebbet aggódni. Jól csinálod. Tanulsz, dolgozol, félre is teszel. Na de ha most x összeggel kevesebbet teszel félre, mert inkább elmész moziba, mi lesz? Jobb lesz a kedved, nagyobb a motivációd. Hajrá

2017. dec. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nem félek, bár az még úgyis a jövő zenéje hogy mi lesz akkor. De én egy egyszerű, nyugis életet tervezek magamnak a jövőben, nem kellenek nagyutazások, wellness, akármik, még autó sem kell. Házasságot, meg gyereket sem tervezek. Lakáshitelnek nem látom értelmét, ahogy albérletnek is, csak azért fizetni rengeteg pénzt, hogy elmondhassam hogy külön élek.

Jelenleg úgy tervezek lenni, hogy dolgozok valamennyit, aztán kb ugyanannyit pihenek is az összegyűjött pénzemből fizetem a saját költségeim, vagy pedig valami részmunkaidős melót. Anyummnak persze besegítek, pl amikor szupermarketben dolgoztam, akkor én is vásároltam otthonra stb. Most meg így itthonról is szintén egy két csekket én fizettem be a TB-men kívül, vagy pl hűtőt is vettünk újat, abba is beleadtam a részem, öcsémnek is mindig adok, neki a gépébe adtam bele lóvét :)

Aztán majd a messzi jövőben majd kiderül hogy mi lesz, a nagyszülőktől ha lesz örökség egy lakás, azt valszeg kiadnánk albérletbe, meg gondolkozom jelenleg kriptovaluta befektetésen. De lényeg a lényeg hogy szerintem majd feltalálom magam a jövőben.

2017. dec. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!