Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek a volt páromtól, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitseg123123 kérdése:

Félek a volt páromtól, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy ideje már nagyon rossz a kapcsolatunk, de egyszerűen nem tudok kilépni belőle. Nem élünk együtt, de sokat van nálam. Ha szóba jön az,  hogy fejezzük be, azonnal kiborul. Szinte már az összes ismerősömet elüldözte. Volt, hogy a kislányom előtt a fejemmel verte be a szoba ajtó üvegét majd az üveggel végig vágta az oldalam. Ha valami olyat mondok ami neki nem felel meg, kikel magából, össze ver. Ha ideges az autópályán száguldozik velünk, vagy azt mondja, hogy bele megy valamibe. Folyton fenyeget. Mikor be akartam fejezni akkor eljött, nem engedtem be, így kint a vaslapáttal kezdte el szétverni a gázcsövet  a házon, hogy felrepít mindenkit. Egyszer a szülei elött támadt rám, ők kihívták a rendőrt, akkor elmondtam, hogy nem történt semmi. A múlthéten valamelyik szomszéd kiküldte a zajokra a rendőrséget, de őket is haza küldtem. Nagyon tartok attól, hogyha feljelentem hiába kapok távoltartásit, ahogy kiengedik azonnal tesz valamit. Nem fogja a papír meghatni. Megmondta, hogy nincs veszteni valója, ha az övé nem lehetek ne legyek másé sem. A lányom előtt fogott rám kést, vagy ver meg, úgy, hogy a pici a kezemben van. Volt, hogy óvodába sem tudtam vinni, mert féltem, hogy megkérdezik mitől nézek ki így. Eddig azt hittem rendezem és ha jól viselkedek nem lesz ilyen. De mostmár egyre kissebb dolgokon is feldühödik és kezdek kétségbe esni. Nem tudom hogy szálljak ki ebből. Nem tudom mi lenne a megoldás. Valaki?

2018. jan. 12. 21:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom tervezd meg a szökést a kislányoddal együtt!

Úgy hogy senki nem tudjon róla.


Felelőséggel tartozol magadért és a kislányodért is.


Vannak családsegítők rokonok akik biztos segítenének.


Hol laksz?


F30

2018. jan. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Csúnya halálod lesz, részvétem a kislányodnak.

Ha a rendőrség védelmére se tartasz igényt, tőlünk mit várnál?

2018. jan. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Így ahogy te csinálod biztosan nem. Feljelenteném és elhúznák onnan úgy hogy azt se tudja hol vagyok. Sajnos az ember addig kísérti a sorsát amég bsj nem lesz. Hiszen a tv ezzel vsn tele hogy miket tesznek a mai világban. Te nem akarod így végezbi ugye? Először is fordulj családsegítőhöz, rendőrséghez, és bárkihez aki érdemben segíteni tud.
2018. jan. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Lecsukni nem fogják, hisz sosem vetettem látleletet, csak fényképeim vannak és hangfelvételek amin hallani ahogy megver és fenyeget. Ha be is viszik, úgyis hamar kiengedik és akkor onnantól ha megtalál akkor tényleg végem. Akkor tényleg magamra haragítom. Ezért tartok a rendőrségtől.
2018. jan. 12. 21:17
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szökj meg onnan. Menj olyan helyre ahol nem találhat rád.
2018. jan. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Tűnj el. Szó szerint. NANE lehet tud segíteni, ha ennyire komoly a helyzet.

Itt vannak telefonszámok

[link]

2018. jan. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Megpróbálom felvenni a kapcsolatot a nane-val.
2018. jan. 12. 21:31
 8/19 anonim ***** válasza:
94%

Csináltass látletetet, gyűjts bizonyítékokat, hangfelvételeket, tudta nélkül megfigyelő kamerát a szobába.

Ha van elegendő bizonyítékod és elmész a rendőrségre akkor simán lecsukják pláne, ha a kislányod előtt bántalmaz mert az minősítőnek még rájön erre.

Szóval súlyos testi sértésnél még akkor sem úszná meg egyetlen távoltartási végzéssel, ha bűntetlen előéletű pláne, ha azt egyértelműen bizonyítod. Egy videófelvétel ellen ő sem nagyon tudna semmivel védekezni.

2018. jan. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%

#8 Nahát, te tudsz normális is lenni?

Mily megnyerő :)

2018. jan. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen embereket miert nem lehet egyszeruen lelolni? On es kozveszelyes. Kerdezo te csak siman onveszelyesen hulye vagy.
2018. jan. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!