Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 168 cm 79 kg? duci vagy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

168 cm 79 kg? duci vagy már dagadt kategória? Amugy aztmondják h arányosan oszlik el rajtam. Meg hogy szépvagyok és arányos, van mellem is, fenekem meg kerek. Bunkó válaszok nem kellenek. Köszi

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 22:18
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Végre egy lány, akinek az alakja nagyon hasonlít az enyémhez. Ugyanilyen magas vagyok, csak én 73 kg. De így alkatra teljesen ilyen. Mikor kórházban voltam, 79-et mértek és azt mondták rám, ez már túlsúly..tök kiakadtam, mert tudom, hogy a vékonytól messze vagyok, de azért a dagadttól, meg a túlsúlyostól is. Amúgy mi vagyunk az az alkat, akinek mindig lesz melle, feneke, csípője, tehát az a nőiesség megmarad, de ha formáljuk kicsit a dolgokat, akkor nagyon jól tudunk kinézni. Nekem az egészségem miatt kell fogyóznom (magas vérnyomás). Nem diéta, csak hanyagolom a zsíros, szénhidrátokban gazdag kajákat és megpróbálok egy héten legalább 2szer elmenni futni.
2010. jún. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Kövér vagy nincs mit tenni
2010. jún. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 Macii ***** válasza:
Hülyeség, vannak olyanok, akiknek ez jön be. Viszont, ahogy előttem írtak a combodról picit adj le. Javaslom a délutáni kocogást. Csak elszántság kérdése az egész:)
2010. jún. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? mert fontos lehet
2010. jún. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
15 :)
2010. jún. 11. 22:26
 26/29 anonim ***** válasza:
15évesen süllyedj el...
2010. jún. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
akkor ismerlek :D
2010. jún. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

mégcsak 15 vagy? húsz éves korodra egy dagadt disznó leszel, szülés után meg... bele se merek gondolni.

sürgősen kezdj el fogyókúrázni

2010. júl. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Régi kérdés tudom, de az utolsó hozzászóló (nevezzük JÓSkának xD) biztos különleges képességekkel van megáldva...

De akkor a személyes dolgaim:

15 évesen 162/74, vagyis kb, mint a kérdezö.

19 évesen 165/83


Jujj, kapaszkodj, 21 évesen szültem egy gyereket, bele se tudsz gondolni (90 kg voltam).


Most 23 vagyok, nem süllyedtem el, és nem érzem úgy, hogy rosszabb lett a helyzet, mint 8 évvel ezelött. Nem vagyok sovány, 64 kg vagyok, de úgy érzem, 23 évesen, egy szülésen túl ez egy elfogadható érték (ennél lejjebb ha beledöglök se megy...)

2012. febr. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!