Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez bántalmazó kapcsolat?

Figyelt kérdés
Én 24, ő 30 éves. Úgy érzem én mindent megteszek ezért a kapcsolatért, de ő nem. A randikról minden alkalommal késik, de nem 1-5 percet, mert annyiért nem szólnék, de amikor valaki 20-30 percet késik, azt már nem tudom szó nélkül hagyni. Ilyenkor azt mondja örülhetnék, hogy együtt vagyunk, mindenbe csak a rosszat keresem. Meg azzal példálózik hogy a volt barátnője ezért nem szólt neki. Voltak napok, amikor egyáltalán nem érdeklődött felőlem, nem hívott telefonon sem, de amikor én hívtam sem vette fel a telefont. Volt hogy napokig nem hallottam felőle. De egyszer csak gondol egyet és ír hogy találkozzunk. Egyszer azt is eljátszotta hogy megbeszéltük mikor találkozunk, aztán vártam hogy jön, de még arra se volt képes, hogy telefonon mondja meg, hogy nem jön, hanem Facebookon írta meg. Az volt a kifogás, hogy összeveszett az apjával. Ezután dobtam a fenébe. Küldött nekem egy virágcsokrot futárral, ami után végül újra megbocsátottam neki. Ezt újra eljátszotta, vártam rá egy bizonyos helyen, majd elmentem mert meguntam a várakozást. Utána eljött nálunk, és meg ő volt megsértődve, amikor ezt megjegyeztem neki. Egy fél óráig hozzám sem szólt, ezután mondtam jobb ha befejezzük, ezután azt mondta, hogy én soha nem fogok kelleni így senkinek. Még utána próbálkozott, írt, de írtam neki hogy érdekel, erre csúnya, káromkodó szavakat írt rám. Azt is előfordult, hogy az akaratom ellenére ölbe kapott, és belerakott egy olyan helyre, ami után koszos lett a nadrágom. Meg volt a csókolózást nem hagyta abba, amikor én azt szerettem volna. Arra is megjegyzést tett, hogy miért sminkelem magam, amikor én saját magam sminkelek.
2018. jan. 13. 11:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%

Te vagy a marha, hogy megvárod. Késik öt percet és nem telefonál, akkor elmész haza és levonod a következtetést: neki ennyire fontos a ti kapcsolatotok.


Egyszerű dugópartner vagy neki, egy punci, akinek nem kell fizetni a szolgáltatásaiért.

2018. jan. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Egy bántalmazó kapcsolatban bucira verné a fejed...itt az a helyzet hogy ingyen száj és pun(i vagy neki. Szeretni nem szeret az biztos.
2018. jan. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Még nem feküdtünk le egymással.
2018. jan. 13. 11:27
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tisztel,használ,mert épp nincs jobb. Ennyi. Hézagtoltés,jobb ha az elején menekulsz,mert igen o a tipikus bántalmazo,még csak szavakkal és azzal bánt h leszar kb,orülj h van. Eroszakos már most,neki ugrani kell egybol o meg visszafelé leszarhat,ne várj jobbat ilyentől.
2018. jan. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Orulj neki h nem feküdtél le vele, ilyennek csak a saját kielégulése számit, a no segédeszkoz.
2018. jan. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Akár annak is lehet tekinteni, szvsz a pasi szimplán s..ggfej.:D Tiltsd le a fenébe, és keress mást. Nálam az első "örülhetnék, hogy együtt vagyunk" típusú mondat után jött volna el ez a pillanat, te türelmesebb vagy.:-)
2018. jan. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
98%
24 évesen lehetne annyi eszed, hogy elhagyd.
2018. jan. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 bollocks ***** válasza:
94%
Véletlenül nem 14 és 16 évesek vagytok? Mert a tini párkapcsolat témakörben láttam legutóbb hasonló problémákat.
2018. jan. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
97%

Csatlakozom az előtteshez: tényleg lehetne annyi eszed, hogy elhagyd. Sajnos te is az a fajta nő vagy akivel bármit meg lehet tenni, vakon futsz a bunkó pasi után, inkább szenvedsz sem mint önálló legyél.

Az ilyenek miatt hiszik azt a férfiak, hogy bármit megtehetnek egy nővel. És amint látod meg is teszik. Nem bántalmazó, hanem egyszerűen szrba sem vesz te pedig asszisztálsz hozzá. Magadra vess.

Amikor nekem azt mondta volna, h örülj, hogy vagyok.....Na ott helyben hátat fordítottam volna neki és ennyi, vége. Hihetetlen , hogy ezek után még szóba álltál vele! Miért? Egy csokor gaz miatt? Küldök neked egy csokrot ha ennyitől boldog vagy, de álljál már a sarkadra basszus!

35N

2018. jan. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem fizikai értelemben, de igen határozottan bántalmazó, abuzív kapcsolat.

Lihasznál és te hagyod sajnos. Ez előbb-utóbb az önértékelésednek és utána a férfiakról általánosan kialakított képednek sem fog jót tenni (tehát a jövőbeni kapcsolataidnak sem).


Szakíts vele meg minden kaocsolatot határozottan.

2018. jan. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!