Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van párom, de megtetszett más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van párom, de megtetszett más férfi, mit tegyek?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt, kisebb-nagyobb problémák voltak, de eddig minden rendbe jött, sokmindent éltünk át együtt, azt mondanám, hogy leginkább a közös érdeklődés, hobbi, az eltelt idő, közös tervek tartanak össze minket és az, hogy még mindig meg tud lepni,meg tud nevettetni.

De megtetszett valaki. Egyszer a szemébe néztem és végem volt, láttam benne mindent. Ez fél éve volt. Azóta kb havonta kétszer ha látom, és az mindig felkavar. Nem tudom én érdeklem e őt, egyszer úgy gonolom igen, egyszer úgy, hogy nem, nem akarok semmit belemagyarázni egy-egy pillantásba, mert igazából eddig kétszer ha beszéltünk 2 mondatot. De zsigeri szinten hat rám és napok kellenek ilyenkor, hogy ne azon rágódjak, vajon tetszem neki, miért nem próbálkozik, én miért nem probálkozok, mikor láthatom megint és mit akarok egyáltalán. Azt nem hiszem, hogy tudja, hogy van valakim, én se tudok róla semmit.

Nem értem magamat, hiszen van valakim, hűségesnek tartom magam,nem szoktam így "beleesni" senkibe. Páromnak nem mondtam el (igazából azt se tudom mit mondhatnék, mert nem is csináltam semmit), de észreveszi időnként, hogy valami nem stimmel.

Mit tehetnék?



2018. jan. 14. 18:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Van egy normális párod és normális kapcsolatod. Megéri felrúgni egy vadidegenért? Mindig lesznek kísértések az életben. Kérdés, hogy ellen tudsz-e állni neki. Ritka kincs egy jó kapcsolat.
2018. jan. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Még az se biztos, hogy tetszel neki. Ez majdnem az a szint, amikor a kislányok kiragasztják a szobájuk falára az aktuális sztár képét, és olvadoznak. Fel kellene nőni!
2018. jan. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
20%
Mert te amúgy mindent megeszel, amit megkívánsz?
2018. jan. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%

"én se tudok róla semmit"


És ezért dobnád a mostani normális kapcsolatodat. Igazi észlény vagy, hagyd is szerencsétlen párodat, találjon jobbat.

2018. jan. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Ismerős szitu... az 5 év nem stimmel de ugyanígy vagyok egy lánnyal. Legalábbis azt hiszem. Csak mi ismerjük egymást picit.
2018. jan. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%

Ha már szerelem-szenvedély nincs is, de a hobbik-érdeklődések-közös tervek összetartanak pároddal:DDD


Ezt nevezik kényelmes-érdek életnek???

Szereted te párod vagy csak jól elnevetgélsz mellette vajon...gondolkozzál.


Ha szereted s ő is, hüle vagy, ez elmúlik.

Ha nem szereted, zárd le s lépj tovább, ameddig könnyű lezárni.

2018. jan. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Hosszú távú kapcsolatban ez sajna előfordul. Mi 12 éve vagyunk együtt. Ez idő alatt 5 olyan férfiba botlottam, aki felkavart. Hiába szeretem a férjem, ez az 5 ember nagy hatással volt rám. Kivert a víz, a szívem a torkomban dobogott, és egy pillanatra elméláztam, hogy mi lenne ha. Én tudatosan kiiktattam ezeket a zavaró embereket az életemből. Javaslom neked is.
2018. jan. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%

Ez teljesen természetes,mindig lesz kísértés. Ilyenkor mindig tudni kell ellenállni,hiszen gondolom egy többéves párkapcsolat nem felrúgható egy röpke szenvedély miatt,igaz?

Velem többször is előfordult már,de nagyon max pár hónap alatt el is felejtettem az egészet. Amint pár szót váltottam a titokzatos idegennel rögtön rájöttem hogy ugyan,egy ilyen alakkal sose jönnék össze,és az én párom a legjobb a világon,és szörnyen szerencsés vagyok vele.

Csak az ismeretlen vonz. Előbb utóbb rájössz,hogy egyszer ezt az újat is megszoknád,ő is horkol,neki is vannak idegesítő szokásai,jó eséllyel sokkal rosszabb mint a párod,szóval minek gabalyodnál bele újra? Utána megunod és jön egy újabb fellángolás,és ez így menne a vélgtelenségig,ha nem lenne bennünk hűség és elkötelezettség.

2018. jan. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is most nem vagyok párommal egy helyen, aztán úgy beszerelmesednék másba, bachatnékom is van. Csak minek... a szerelem mindenkivel elmúlik, pár évente meg nem lehet partnert váltogatni😃 szóval maradok a párommal
2018. jan. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
Ha minden oké köztetek akkor sztem nem éri meg felrúgni egy bizonytalan kapcsolatért a mostanit.Nekem is volt a kapcsolatom alatt kisértés de nem màsztam rá egy pasira sem.Eleinte szokatlan volt az érzés hisz szeretem a páromat de mostanra megtanultam kezelni.
2018. jan. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!