Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire lehet lehetséges,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet lehetséges, hogy a barátomnak nem is én tetszem?

Figyelt kérdés

Eddig azt hittem, hogy a barátomnak tetszem, hisz mondta régen, azt is neki se a túl sovány, se a kövér nem jön be.

Mégis, az volt egyik nap (egy helyen dolgozunk), hogy jött egy új csaj munkahelyre, és megdicsérte (nem neki hanem nekem) hogy szerinte milyen csinos.

Tudni kell, én átlag magas vagyok, átlagos testalkat, kissé széles csípővel, cicis-fenekes, ez a lány pedig nálam kisebb, és nagyon vékony, nagyon kicsi mellekkel.

És ez nekem nagyon rosszul esett, hiszen tudja hogy én nem vagyok elégedett az alakommal, hogy szeretnék vékonyabb lenni (de olyan vékony nem tudnék lenni, mint az a lány, a csontozatom miatt), erre megdicsér egy olyan lányt aki szinte teljesen az ellentétem (és ez a lány nem is szép ráadásul).

Kérdeztem is tőle, ha neki valójában a vékony lányok tetszenek, minek van velem? Erre azt mondta ja ő nem is figyelte annyira, ő csak megemlítette és én csak féltékeny vagyok, és az én gondom ha nem vagyok elégedett magammal.

Ráadásul ez is, ha csinosnak is tart egyes lányokat, minek mondja meg? Tartsa meg magának! Vagy mondja haveroknak, ne nekem. Nem tudom, neki hogy esne, ha más pasikat dicsérgetnék neki.


Jelentheti azt, hogy nem is én tetszem neki, nem én vagyok az esete? Lehet valójában vékony lányokra vágyik titokban, de csak én jutottam neki?

Vagy csak túlreagálom?


Kérlek, ne írjátok hogy csak hisztizek és féltékeny vagyok, nincs szükségem kárörvendésre és kioktatásra, így is rosszul érzem magam.


23/L és 35/F



2018. jan. 17. 12:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
32%
Nem irigylem a párod, elég szenvedés lehet veled együtt élni. Önértékelésed nulla, így, ne lásson, halljon semmit a párod. A száját meg végkép foga be.
2018. jan. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem túlreagálod a dolgot, veled van, nem egy vékony lánnyal. Abban semmi sincs szerintem, ha megemlíti neked, hogy csinos a másik lány, ezzel nem összemért benneteket, vagy meg akart bántani, csak van szeme. Fogadd el önmagad, vagy próbálj összeszedni egy kis önbizalmat, mert ha sokáig ilyeneket mondogatsz a barátodnak, szerintem lelép.
2018. jan. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
69%
Legközelebb ha látsz egy magasabb, helyes arcú pasit, akkor kezdd el csorgatni a nyálad, hogy "húúúdejópasi!". Aztán meglátod hogy esik neki.
2018. jan. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, hogy ne halljon, ne lásson semmit, felőlem teheti, csak ne mondja meg.

Főleg hogy tudja nincs önbizalmam, mégis megdicsér egy olyan lányt nekem, amilyen szeretnék lenni, de nem tudok.


Vagy én is dicsérgessek nála fiatalabb, kigyúrtabb pasikat? Az lehet neki nem tetszene.

2018. jan. 17. 12:23
 5/23 anonim ***** válasza:
58%
Az nem szèp dolog volt hogy a szemedbe mondta h a csaj csinos ebben eggyet èrtek veled.De attol függetlenül amièrt màs csajt dicsèrt persze ezt nem kelett volna neked mondja attol szerethet ès biztos tetszel neki mert ha nem nem veled lenne.
2018. jan. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
75%

Az önbizalomhiányodat vetíted ki a párodra, emiatt fogalmazódtak meg benned ezek a gondolatok. Valóban kissé tapintatlan volt a párodtól, hogy tudván az önértékelési gondjaidról, neked dicsér egy másik nőt. Ugyanakkor én személy szerint nem gondolnám, hogy ebből bármi hosszabb távú konzekvenciát le kellene vonnod a kapcsolatotokat illetően. Beszéld meg vele, hogy neked ez miért esett rosszul, és hogy a jövőben nem szeretnéd, ha hasonlóan cselekedne.

Elsősorban azonban fontos lenne, hogy te megbékélj magaddal, hogy kiegyensúlyozottan és boldogan lehessetek együtt.

2018. jan. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
22%
Neked nincs elég önbizalmad és egészséges, érett önképed, ő pedig ezt nem veszi eléggé figyelembe. Plusz hitvány módon kommunikáltok, ha nem tudod, tetszel-e neki, és ilyen jelentéktelen helyzetekből próbálod levezetni.
2018. jan. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
29%
Hisztis és féltékeny vagy.
2018. jan. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
19%

"megdicsér egy olyan lányt aki szinte teljesen az ellentétem (és ez a lány nem is szép ráadásul)"

Még szerencse, hogy nem neked kell tetszenie, hanem a férfiaknak, és láthatóan a barátodnak nagyon is tetszik (meg merem kockáztatni, hogy jobban is, mint te, tekintve, hogy ő csinos nő). Elég irigységszagú a sztori.

"Lehet valójában vékony lányokra vágyik titokban, de csak én jutottam neki?"

Lehet. Nem ez lenne az első eset... De lehet, hogy csak túlaggódod a helyzetet?

2018. jan. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
32%

Édes istenem... Volt egy hasonló barátnőm. Random megkérdezte tőlem, hogy xy ismerőse jól néz e ki. Ha azt mondtam, hogy igen, akkor egy napig hisztizett...

A barátod csak tett egy baráti gesztust az új munkatársa felé. Ennyi. Nálunk, férfiaknál, felesleges többet képzelni a dolgokba, mint amit mondunk. De, ha ennyire féltékeny leszel a SAJÁT önbizalomhiányod miatt, akkor a pasid megfogja unni a dolgot és keres mást, aki nálad több plusz kilóval is elfogadja magát.

2018. jan. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!