Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire lehet lehetséges,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet lehetséges, hogy a barátomnak nem is én tetszem?

Figyelt kérdés

Eddig azt hittem, hogy a barátomnak tetszem, hisz mondta régen, azt is neki se a túl sovány, se a kövér nem jön be.

Mégis, az volt egyik nap (egy helyen dolgozunk), hogy jött egy új csaj munkahelyre, és megdicsérte (nem neki hanem nekem) hogy szerinte milyen csinos.

Tudni kell, én átlag magas vagyok, átlagos testalkat, kissé széles csípővel, cicis-fenekes, ez a lány pedig nálam kisebb, és nagyon vékony, nagyon kicsi mellekkel.

És ez nekem nagyon rosszul esett, hiszen tudja hogy én nem vagyok elégedett az alakommal, hogy szeretnék vékonyabb lenni (de olyan vékony nem tudnék lenni, mint az a lány, a csontozatom miatt), erre megdicsér egy olyan lányt aki szinte teljesen az ellentétem (és ez a lány nem is szép ráadásul).

Kérdeztem is tőle, ha neki valójában a vékony lányok tetszenek, minek van velem? Erre azt mondta ja ő nem is figyelte annyira, ő csak megemlítette és én csak féltékeny vagyok, és az én gondom ha nem vagyok elégedett magammal.

Ráadásul ez is, ha csinosnak is tart egyes lányokat, minek mondja meg? Tartsa meg magának! Vagy mondja haveroknak, ne nekem. Nem tudom, neki hogy esne, ha más pasikat dicsérgetnék neki.


Jelentheti azt, hogy nem is én tetszem neki, nem én vagyok az esete? Lehet valójában vékony lányokra vágyik titokban, de csak én jutottam neki?

Vagy csak túlreagálom?


Kérlek, ne írjátok hogy csak hisztizek és féltékeny vagyok, nincs szükségem kárörvendésre és kioktatásra, így is rosszul érzem magam.


23/L és 35/F



2018. jan. 17. 12:13
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Azt kétlem, találna olyat, aki plusz kilókkal elfogadná magát, legtöbb nő nem szereti hogy felesleg van rajta.

Az elfogadás úgy nehezebb, ha majdnem mindenki a vékony nőket favorizálja.

Max. keres egy vékonyabbat, meg tudom érteni.

(Nem szoktam amúgy kérdezgetni, szerinte ki néz ki jól, ez pedig nem hiszem baráti gesztus lett volna, nekem mondta, a lány nem hallotta).

2018. jan. 17. 14:19
 12/23 A kérdező kommentje:

Az hogy valaki valakivel van, az magában nem jelent semmit.

Sok olyanról hallottam a baráti társaságomban (elsősorban fiúkról), hogy csak azért vannak együtt az aktuális partnerükkel, mert épp nem volt más.

2018. jan. 17. 14:42
 13/23 anonim ***** válasza:
48%

"Azt kétlem, találna olyat, aki plusz kilókkal elfogadná magát, legtöbb nő nem szereti hogy felesleg van rajta. "

Több ilyen nőt is ismerek. Miért ne találhatna?


"Az elfogadás úgy nehezebb, ha majdnem mindenki a vékony nőket favorizálja. "

Aham. Tehát, átlagos alkattal nem fogadhatom el magam férfiként, mert mindenki a szálkásan izmos srácokat szereti? Wow, mégis teljesen könnyen elfogadtam magam.


"Max. keres egy vékonyabbat, meg tudom érteni. "

Azért fog keresni mást, mert semmi önbecsülésed és önbizalmad nincs és megfogja unni ezt a pesszimista és önmarcangoló hozzáállásod.



"Az hogy valaki valakivel van, az magában nem jelent semmit. "

HOGYMI? :D


"Sok olyanról hallottam a baráti társaságomban (elsősorban fiúkról), hogy csak azért vannak együtt az aktuális partnerükkel, mert épp nem volt más."

Akkor hallgasd meg a másik a barátaid másik felét is, aki azért van valakivel, mert ő kell neki.


Az a baj, hogy kialakítottál magadban egy teljesen irreális világot. Mi mondhatunk itt bármit, ebben a világban te leszel a szegény, rosszul kinéző és minden vékony nő egy királynő. Kicsit jobban körül kéne nézned és rájönnél, hogy milyen abszurd dolgokat gondolsz.

2018. jan. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
65%
Na jó, most kinyílt a bicska. Akik szerint hisztis a kérdező, igazi nyomorékok vagytok. MIÉRT a barátnővel kell megosztani, hogy egy másik lány csinos, ha ő ezt rohadtul nem kérdezte? Miért nem lehet a haverokkal megosztani? Ti tényleg ilyen alpári tapló parasztok vagytok? Te atya úr isten... azért elég sok embert ismerek, aki HA meg is néz másokat, képes annyira konszolidáltan tenni, hogy a gondolatait a haverokkal osztja meg! Remélem ha lesz barátnőtök (ugyanis biztos, hogy nincs) majd ő is benyögi, hogy az új srác (szomszéd, kolléga, akárki) milyen jó izmos és edzett. Érdekes, amikor ilyen irányú kérdés jön, és nőről szól, egyből 10/8 savazza, hogy mekkora szemét és lotyó, hogy így néz másra.
2018. jan. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
23%

#14: Személy szerint azért mondom el a barátnőmnek, ha valaki szép, mert megosztom vele a dolgaim. Ha sétálunk az utcán és látok egy szép lányt, amin tetszik valami, akkor közlöm vele. Ugyanúgy ő is közli, ha lát egy szép lányt vagy egy jó alkatú srácot. Ennyi, élünk utána tovább. Most akkor a barátnőm is egy tapló paraszt?

Egy egyszerű mondatról van szó. Nem fogok más lányt akarni, mert épp csinosan öltözik vagy szép a haja. Ugyanúgy nem fog a barátnőm más srácot akarni, mert pár centivel vastagabb a karja.


"Érdekes, amikor ilyen irányú kérdés jön, és nőről szól, egyből 10/8 savazza, hogy mekkora szemét és lotyó, hogy így néz másra."

Eltévedtél. Ez a gyk. Itt minden kapcsolatban a férfi a hibás, minden pasi lúzernek van beállítva és minden nő tökéletesnek. A férfiak által írt válaszokat lepontozzák, akármilyen logikusak is, míg a nők által írt random odadobott valamit fel. Ja, és tudhatnád... Itt nem létezik az a fogalom, hogy megfelelő férfi...

2018. jan. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Uccsó, te nagyon el vagy tévedve, pont hogy a gyk pont ilyen hely, ahol mindig a nőket hibáztatják, ugyanazokért a dolgokért szídják a pasik a nőket, amik nekik simán megengedett. Ha a nő kiakad valamin, az hisztis HP, ha eg srác akad ki ugyanaz miatt, az persze jogos, és a nő a hibás.


''Eltévedtél. Ez a gyk. Itt minden kapcsolatban a férfi a hibás, minden pasi lúzernek van beállítva és minden nő tökéletesnek. A férfiak által írt válaszokat lepontozzák, akármilyen logikusak is, míg a nők által írt random odadobott valamit fel. Ja, és tudhatnád... Itt nem létezik az a fogalom, hogy megfelelő férfi...''


Ha így gondolod, akkor te sem vagy jobb, mint azok a anők akik szídják a pasikat, hogy jajj szemét pasik, pontosan ugyanúgy látod kisarkítva a dolgokat, mint ők, csak fordítva és férfi szemszögből, pont ez az hogy egyáltalán nem se objektív se logikus. Ujjal mutogatsz a másik nemre.


Azt pedig felfoghatnád, hogy ti a csajoddal ilyenek vagytok, nektek ugyanez nem esik rosszul, azt elfelejted, hogy nem ti nem vagytok mindenki. Igenis, amit az egyik fel se vesz, az a másiknak rosszul esik.

Biztos vagyok benne, hogy vannak srácok, akiknek ugyanúgy rosszul esne, ha más náluk helyesebb, magasabb, izmosabb srácot dicsérne a párjuk.

Vannak dolgok, amiket ajánlatos nem megosztani a párunkkal, van olyan dolog amit a b.nőimmel beszélek meg, nem a barátommal.

Csak nehogy az legyen, hogy oly annyira befeledkezel más lányok dicséreteibe, hogy azon kapod magad, a másik lány jobban kell neked, mint a barátnőd. Majd akkor mondd '' Ennyi, élünk utána tovább.''.


Majdnem ugyanez van ezzel, van akit nem zavar, ha a párja a szeme előtt másokkal flörtöl, más felhúzza rá az agyát. Két pasi ismerősöm ilyenért kivágta a b.nőjét, viszont ismertem egy pasast akit a barátnője dobott ki ilyenért, és ott hőbörgött hogy ő nem csalta meg, túlreagálta meg hisztizett.

Néha (tisztelet a kivételnek) érdekesen működik a pasik gondolkodása, amit nekik lehet azt egy nőnek nem szabad, egy pasi jogosan akadhat ki de egy nő kiakadása csak hiszti.

2018. jan. 18. 00:35
 17/23 anonim ***** válasza:

"Uccsó, te nagyon el vagy tévedve, pont hogy a gyk pont ilyen hely, ahol mindig a nőket hibáztatják, ugyanazokért a dolgokért szídják a pasik a nőket, amik nekik simán megengedett. Ha a nő kiakad valamin, az hisztis HP, ha eg srác akad ki ugyanaz miatt, az persze jogos, és a nő a hibás. "

Kérlek, nézz körül a kategóriában a válaszokon és a százalékokon...


"Ujjal mutogatsz a másik nemre."

Nem. Ujjal mutogatok a másik nemre a felhasználok közt. Amikor olyan szövegeket nyomnak le itt a nők, hogy a belső számít és hasonló sablondumák, akkor mégis mit mondjak? Élőben többségében teljesen korrekt nőket ismerek, akik valahogy teljesen mást mondanak, mint amiket itt olvasok.


"Azt pedig felfoghatnád, hogy ti a csajoddal ilyenek vagytok, nektek ugyanez nem esik rosszul, azt elfelejted, hogy nem ti nem vagytok mindenki. Igenis, amit az egyik fel se vesz, az a másiknak rosszul esik. "

Így van. Van, aki hisztis és van, aki nem. Most ezzel mi a probléma? :D


"Vannak dolgok, amiket ajánlatos nem megosztani a párunkkal, van olyan dolog amit a b.nőimmel beszélek meg, nem a barátommal. "

Ha neked ez kényelmes, okés. Nálam az őszinteség egy kapcsolat alapja.


"Csak nehogy az legyen, hogy oly annyira befeledkezel más lányok dicséreteibe, hogy azon kapod magad, a másik lány jobban kell neked, mint a barátnőd. Majd akkor mondd '' Ennyi, élünk utána tovább.''. "

Nem fogok egy lányba sem beleszeretni, mert megdicsérem.


"Néha (tisztelet a kivételnek) érdekesen működik a pasik gondolkodása, amit nekik lehet azt egy nőnek nem szabad, egy pasi jogosan akadhat ki de egy nő kiakadása csak hiszti."

Akkor én a kivételhez tartozom, mert mindkét fél részéről hisztinek tartom. Egy egészséges önbizalommal rendelkező ember, aki bízik a párjában, nem fog egy ilyen apróság miatt kiakadni. Lehet mondogatni, hogy rosszul esik és hasonlók... DE, ha rosszul esik, ott belül van a probléma és nem azzal, hogy más csinos.

2018. jan. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

''Több ilyen nőt is ismerek. Miért ne találhatna?''

Komolyan? Én nem nagyon ismerek ilyen nőt, szinte mindnek gondja van a külsejével (kivéve amelyik modell alkat és csak pozitív megerősítést kapott a környezetétől) még ha nem is kötik az orrodra. Nem neked fognak megnyílni, főleg ha ilyen a hozzáállásod, ha szerinted problémája, lelki gondja van egy nőnek, rögtön ott kell hagyni egy másikért.

Ha szeretünk valakit, és gondja, segítünk, nem ott hagyjuk a problémáival, még nagyobb érzelmi szakadékba taszítva. Szerintem nincs nőd kívánom ezzel a hozzáállásoddal ne is legyen.


''Aham. Tehát, átlagos alkattal nem fogadhatom el magam férfiként, mert mindenki a szálkásan izmos srácokat szereti? Wow, mégis teljesen könnyen elfogadtam magam.''

Pedig tudnál szerintem olyan nőtársaságba kerülni, ahol az ilyeneket mint te, észre se veszik. Az igazi önbizalommal és jó adottságokkal rendelkező nők csúcsjó pasit akarnak, és meg is kapják őket. De akinek nincsenek olyan jó adottságai, se önbizalma, az kénytelen leadni egy kicsit az igényeit, ha szerető társra vágyik, mivel a csúcspasik csúcsnőt akarnak, kissé önzőbbek (legtöbbjük). A nők hamarabb érnek, és előbb belátják, a külső nem minden, jobban eltekintenek a külsőtől, míg a pasik sokáig tini aggyal gondolkodnak, hogy neki csakis kizárólag a legjobb(nak kikiáltott) nő kell felvágásra.

Ne félj, síros kisfiú lennél beképzelt, sznob nők társaságában akik csak a jóképű izmos modellpasikat dicsérgetik.


''Azért fog keresni mást, mert semmi önbecsülésed és önbizalmad nincs és megfogja unni ezt a pesszimista és önmarcangoló hozzáállásod.''

Ha szeret akkor. Eddig jól bírja (az előző nőjével több ideig volt együtt az sokkal rosszabb volt).


''Akkor hallgasd meg a másik a barátaid másik felét is, aki azért van valakivel, mert ő kell neki.''


Már amelyik őszinte, ha van is ilyen az ritka. Nyilván a nagy nyilvánossággal, baráti társasággal nem fogják megosztani, hanem bizalmasan valami közeli barátnak (ne égjenek be), véletlenül ki szoktak tudódni.


''Az a baj, hogy kialakítottál magadban egy teljesen irreális világot. Mi mondhatunk itt bármit, ebben a világban te leszel a szegény, rosszul kinéző és minden vékony nő egy királynő. Kicsit jobban körül kéne nézned és rájönnél, hogy milyen abszurd dolgokat gondolsz.''


Ez nem irreális világ, ez a valóság, nézz már körül. Szerinted miért van ennyi testképzavaros, bulémiás, önértékelési zavarral rendelkező nő? A nagypofájú finnyás kis bugris pasik miatt akik meg akarják szabni, egy nő hogy nézzen ki, de ők lehetnek pocakosak, szőrösek, elhízottak, zsíros hajúak.

2018. jan. 18. 00:49
 19/23 anonim ***** válasza:

"Én nem nagyon ismerek ilyen nőt, szinte mindnek gondja van a külsejével (kivéve amelyik modell alkat és csak pozitív megerősítést kapott a környezetétől) még ha nem is kötik az orrodra. Nem neked fognak megnyílni, főleg ha ilyen a hozzáállásod, ha szerinted problémája, lelki gondja van egy nőnek, rögtön ott kell hagyni egy másikért. "

Az a helyzet, hogy még a szupermodell kinézetű csajok többségének is van önértékelési problémája. És? Szerinted attól függ, hogy valakinek lesz e pasija, hogy elégedettnek látja e magát? Szerinted, amikor bepróbálkoznak a srácok, azt látják, hogy elégedett e az illető magával? Hát, nagyon nem.

És nagyon mellélőttél, mert pont, hogy rengetegen megnyílnak nekem, viszonylag rövid időn belül. Tudod miért? Mert nem a sablonszövegeket mondom vissza és nem csak léleksimogató együttérzést mutatok, hanem közlöm, ha az illető SAJÁT MAGA is tehet a helyzetéről. Először mindenki bunkónak tart, utána viszont leesik, hogy hoppá, nem véletlenül mondtam azt, amit.


"Ha szeretünk valakit, és gondja, segítünk, nem ott hagyjuk a problémáival, még nagyobb érzelmi szakadékba taszítva. "

Így van. És ha valakinek problémája van, akkor nem hisztizni kell, hanem odaállni az illetőhöz és közölni vele, hogy mi a gond. Nem azt közölted a pasiddal, hogy ne mondjon többet előtted ilyet és nem azt, hogy megbántott. Egyből összekombináltad, hogy neki biztos a vékonyabb lányok tetszenek... Szerinted, ez mennyire normális?


"Szerintem nincs nőd kívánom ezzel a hozzáállásoddal ne is legyen. "

Majd közlöm a barátnőmmel, hogy nincs nőm. Röhögünk egy jót és megy tovább az életünk.


"Pedig tudnál szerintem olyan nőtársaságba kerülni, ahol az ilyeneket mint te, észre se veszik."

Persze, hogy tudnék. Voltam is. És? Szerinted instant megszűnt a magam iránti elfogadásom? Szerinted attól függ az, hogy elfogadom e magam, hogy egy társaságban épp hogy kezelnek? Nem, önmagam elfogadása nem ezektől függ.


"Az igazi önbizalommal és jó adottságokkal rendelkező nők csúcsjó pasit akarnak, és meg is kapják őket. De akinek nincsenek olyan jó adottságai, se önbizalma, az kénytelen leadni egy kicsit az igényeit, ha szerető társra vágyik, mivel a csúcspasik csúcsnőt akarnak, kissé önzőbbek (legtöbbjük)."

Miffaaan? A csúcsnők csúcspasit akarnak és a csúcspasik is csúcsnőt, de a csúcspasik önzőbbek, mint a csúcsnők?


"A nők hamarabb érnek, és előbb belátják, a külső nem minden, jobban eltekintenek a külsőtől, míg a pasik sokáig tini aggyal gondolkodnak, hogy neki csakis kizárólag a legjobb(nak kikiáltott) nő kell felvágásra. "

Értelmes nőtől még nem hallottam, hogy a nők hamarabb érnének. Biológiailag valóban hamarabb érnek a nők, de pl. társadalmi elfogadás, családon belül való elhelyezkedés miatt pont, hogy nem lesznek érettebbek hamarabb. De átlagban, nagyjából egyszerre érik a két nem. Nyugodtan elmehetsz egy egyetemre pl. és megkérdezheted, hogy ki mennyire önellátó, milyen kapcsolatra vágyik és hasonlók... A nők egyáltalán nem látják be hamarabb, hogy a külső nem számít. Mindkét nemnél kőkeményen számít, ráadásul úgy, hogy elvárás, hogy a férfi kezdeményezzen. És amíg egy nőnél kezdeményez mondjuk 10 pasi, addig egy pasinál küld valami jelet 1-2 nő.


"Ne félj, síros kisfiú lennél beképzelt, sznob nők társaságában akik csak a jóképű izmos modellpasikat dicsérgetik. "

Nem igazán értem, hogy ezeket mégis hogy fantáziálod be. Ott lenne pár sznob nő egy estélyen, rámozdulnának a sarokba, én pedig elmennék sírni a sarokba? Szerinted, mégis miért érdekelnének ezek a nők? Vagy miért hallgatnám meg egyáltalán a véleményüket? És ha elmondanák, mégis miért érezném máshogy magam? Szimplán odamennék a srácokhoz, kérnék pár divattippet, mivel épp új hajat akarok, ezért arról is kikérném a véleményüket, aztán beszélnénk az edzésről, mert jó eséllyel ők is kondiznak, mint én. Ennyi.


"Ha szeret akkor. Eddig jól bírja (az előző nőjével több ideig volt együtt az sokkal rosszabb volt). "

A kérdés az, hogy eddig hányszor akadtál ki ilyen jellegű apróságokon. Van, akinél ez idővel egyre több lesz. Nem várhatod el, hogy egy életen át más építse az önbizalmad. Magadnak kell ezért tenni. Ez a srác a társad, a pasid. Nem az apád. Felnőtt nő vagy. Társ legyél.


"Már amelyik őszinte, ha van is ilyen az ritka. Nyilván a nagy nyilvánossággal, baráti társasággal nem fogják megosztani, hanem bizalmasan valami közeli barátnak (ne égjenek be), véletlenül ki szoktak tudódni. "

Tehát, aki nem illik az általad kreált elméletbe, az vagy nem őszinte, vagy nem fogja megosztani a dolgot veled. Azt ugye vágod, hogy a laposföld hívők is nagyjából ezt az érvelést alkalmazzák?


"Szerinted miért van ennyi testképzavaros, bulémiás, önértékelési zavarral rendelkező nő? A nagypofájú finnyás kis bugris pasik miatt akik meg akarják szabni, egy nő hogy nézzen ki, de ők lehetnek pocakosak, szőrösek, elhízottak, zsíros hajúak."

Te most azokról a pasikról beszélsz, akik nap, mint nap megkapják, hogy bárki jó nekik, igénytelenek, mert bárkivel beérik és hasonlók? Azokról a pasikról beszélsz, akik mindenkire ráírnak a társkeresőkön, válogatás nélkül? :D

Ismerek testképzavaros lányt, modell alakkal. Naponta próbálkoznak nála a srácok, de nem érzi magát szépnek, mert a modell példaképe vékonyabb. Meg pár hasonlót, akiknél egy pasi sem mondta, hogy ne néznének ki jól. Talán el kéne dobni a női magazinokat, lejönni a facebookról és instáról és leülni néhány HÚSVÉR férfival és... beszélgetni. És megnézni, hogy hány pocakos, szőrös, elhízott és zsíros hajú férfinak van barátnője...

2018. jan. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

''Kérlek, nézz körül a kategóriában a válaszokon és a százalékokon...''


Szerintem neked kéne körül nézned, és nem a százalékok, hanem a válaszok között, és én nemcsak gyk-ra értettem hanem a való életre is, hogy mindig mindenért a nőket hibáztatják.


''Nem. Ujjal mutogatok a másik nemre a felhasználok közt. Amikor olyan szövegeket nyomnak le itt a nők, hogy a belső számít és hasonló sablondumák, akkor mégis mit mondjak? Élőben többségében teljesen korrekt nőket ismerek, akik valahogy teljesen mást mondanak, mint amiket itt olvasok.''


Ja persze, csak a felhasználókat kritizálod, neked ők nem számítanak nőnek? Igenis ezzel egy kalap alá veszed az összes nőt hiába próbálod kidumálni. A fontos belső sablon dumának mi köze van ehhez? Nagyon nem erről volt szó!

És teljesen más névetelenül irogatni (talán őszintébb is), attól még hogy neked élőben mást mondanak, lehet teljesen mást állítanának névtelenül, arc nélkül neked.


''Így van. Van, aki hisztis és van, aki nem. Most ezzel mi a probléma? :D ''


Még mindig nem tudod felfogni, próbáld kicsit megerőltetni magad. A saját hozzáállásodat tartod kizárólag normálisnak, te elvárod, csak mert téged és a csajodat az ilyesmi nem zavarja, más párokat se zavarjon az ilyesmi, és nem tudod felfogni, hogy ami nektek nem esik rosszul, a másiknak igen, és nem hiszti kérdése.

Lehet nekik az nem normális, ahogy ti hozzá álltok ehhez.


''Ha neked ez kényelmes, okés. Nálam az őszinteség egy kapcsolat alapja.''


Ez nem kényelmességi szempont, k.*rvára kevered a szezont a fazonnal, fogalom zavarban szenvedsz. Vannak dolgok, amiket nem ajánlatos megosztani a pároddal, őszinteség, bizalom ide vagy oda. Igenis vannak dolgok, amiket jobb ha a haveroddal osztasz meg, nem a nőddel.

Ja, vagy ha már a bizalom a kapcsolat alapja sablon dumával jössz, gondolom ugyanezt gondolnád akkor is, ha a nőd elmesélné az előző partnereivel lefolytatott szexuális együttléteit, igen részletesen, kit hogyan kényeztett orálisan pl., vagy hogy az előző partnere milyen jó volt orálban az ő irányába, és hogyan csinálta (vagy azt mondja jobb volt mint te). Vagy ha tegyük fel régebben pornózótt, vagy állatokkal szexelt, esetleg a saját testvérével, azt is ezen az elven szívesen hallgatnád. Vagy akár azt, miket fantáziál a nőd az illető pasiról akit neked megdicsért. Ha már az őszinteségről és bizalomról van szó. :D (Én én csak kisarkított példákat mondtam, nem vonatkoztatom senkire).


''Nem fogok egy lányba sem beleszeretni, mert megdicsérem.''


Nagyon naiv vagy, hol élsz? Nem kell ahhoz beleszeretni egy másik lányba, csak mert megtetszett, elég ha égető testi vágyat érzel, az se kell hozzá, hogy az aktuális kapcsolatod romokban legyen, ez az érzés akkor is letámadhat, ha kitünő kapcsolatban élsz. Meglátod a másik lányt, megdicséred, rettentően megkívánod, azon kapod magad folyton rá gondolsz, akkor is a nőddel vagy, és előbb utóbb nem tudsz megállj parancsolni a vágyaidnak.


''Akkor én a kivételhez tartozom, mert mindkét fél részéről hisztinek tartom. Egy egészséges önbizalommal rendelkező ember, aki bízik a párjában, nem fog egy ilyen apróság miatt kiakadni. Lehet mondogatni, hogy rosszul esik és hasonlók... DE, ha rosszul esik, ott belül van a probléma és nem azzal, hogy más csinos.''


Lehet hogy neked apróság és hiszti, de aki nem féltékeny egy kicsit, az nem is szeret igazán. Ha féltékeny vagy, azt jelenti, félted és szereted a párod, nem akarod elveszíteni.

Amint írtam, bármikor megtörténhet akár egy jó kapcsolatban, hogy ha nem is beleszeretsz egy másik emberbe, de vonzódni kezdesz hozzá, a pillantással szokott kezdődni, és amikor megállapítod, milyen csinos....És jobban megnézed, mint a b.nődet.

2018. jan. 18. 01:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!