Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen kétségbe vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kétségbe vagyok esve. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párommal másfél éve vagyunk együtt. Nekem hatalmas igényem van a szexre, napi négyszer is akár. Neki kevesebb, amit el is tudnék fogadni, de sohasem mászik rám. Mindig én kezdeményezek...emiatt már alig érzem magam nőnek vagy kívánatosnak. Olvasom, hogy van akira a párja mindig rámászik meg mennyire kívánja, de rám sosem...Több, mint 3 napja e nem szexeltünk és nem is fogunk, mert antiobiotikumot szedek és a fogamzasgatlo nem hat, o meg azt mondta hogy gumiban nem szexel, de ugysem ha gyerek lehet. Már remegek és sírok a szexhiánytól, komolyan..1 nap után meg akarok tőle őrülni, de most még rosszabb..es nem tudom, hogyan könnyíthtnék magamon mert ha maszturbálok, csak mindig eszemben van hogy ezt akar o is csinalhatna es csak jobban megkivanom..Egyebkent maga a szex nagyon jo..igazi felisten a baratom az agyban, de alg akarja mert hogy zavarja a szulei hangja

2018. jan. 17. 21:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Már remegek és sírok a szexhiánytól, komolyan.."


Ez valami rettenetesen szánalmas. Felnőtt ember, sőt egy normális ember ilyet nem csinál. Menj el vele pszichológushoz, mert beteges így viselkedni.

Szegény barátod, nem csodálom, hogy nem akar, ha mindig hisztizel, ha nincs egy napig szex.

2018. jan. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Beszélj vele és jobb lesz. Amúgy én is így vagyok hogy többször szeretném mint a párom és elég rossz.
2018. febr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!