Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen kétségbe vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kétségbe vagyok esve! Mit érezhet? Csak kihasznál?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel kb. három hete járok, randizgatok, de alig ír rám fészen, alig chatelünk. Mára be volt tervezve egy filmezés, de lemondta, mert kifáradt a munkahelyén, a "kárpótló" program egy bulizás. Ahol megint nem fogunk tudni annyit beszélni, és utána nálam alszunk, mert vidéki. De ha együtt vagyunk nagyon aranyos, és törődő. Szerintetek csak kihasznál, hogy legyen hol és kivel aludnia?

2015. ápr. 21. 23:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Ebből nem derül ki.

Ha csak alszotok, akkor nem hiszem hogy kihasználni akarna csak.

2015. ápr. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Feltehetőleg igen. Budapesten nyilván jobb bulik vannak és hajnalban macerás közlekedni mivel ugye nem tud.

Alvás közben pedig még fogdoshat is egy kicsit amit aztán a piára foghat.

2015. ápr. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én 18 vagyok, ő 23, nem csak alszunk.
2015. ápr. 22. 00:02
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor igen, kihasznál.
2015. ápr. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
Azért ilyen korban öt év sok, de.... szerintem nem. Három hét kevés a rel. bay korkülönbség áthidalására..
2015. ápr. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

"Azért ilyen korban öt év sok"


Szerintem nem sok az az 5 év, inkább járjon egy érettebb pasival, bár láthatod még ez is gyerek.

2015. ápr. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%

Ha a saját korosztályával "járná" más lenne a téma... az ötév pont ezért sok, mert nem érti a srácot...


Egyébként, pont a kérdés felmmerülése miatt az ügy úgyis halott...

2015. ápr. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Tehát keményen dolgozik és nem facebookon éli az életét? Ez tényleg ok a kétségbeesésre.


Ha nem bulizni, hanem kettesben lenni akarsz vele, akkor mond meg, hogy a buli ráér, te filmezni, beszélgetni és együtt lenni akarsz vele.

2015. ápr. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

nem mindenki szeret egész nap facen lógni, illetve neten beszélgetni

sztem ha egyszer lemondott vmit azt még nem kell önmagában túlgondolni, főleg hogy még be is pótolná de ha téged zavar hogy ez egy más jellegű program lesz sztem nyugodtan beszéld meg vele

de hogy csak kihasznál-e hát ebből számomra ez nem egyértelmű

2015. ápr. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

De cukik vagytok, köszi a biztató válaszokat. Mindenképp meg fogom vele beszélni. :)

Nem volt még ennyivel idősebb barátom, de szerintem ez ilyen idősen nem sok. Nyilván nagyobb rálátása van már a világra, de nem hiszem, hogy ez akadályozná azt, hogy működjön a dolog.

2015. ápr. 22. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!