Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Máhol is megy a veszekedés az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Máhol is megy a veszekedés az ételen?

Figyelt kérdés

A párom ma komplett kiborult, mivel ő otthon volt, én csak este jöttem, és nem talált olyasmit a teli hűtőben, amit szívesen evett volna, elmenni meg lusta volt a boltig, így "éhezett" ameddig haza nem értem, aztán ment a hiszti meg a durca, hogy hogy lehet, hogy nincs otthon kaja, és vele senki nem törődik.

Felvilágosítottam, tudja, hol a bolt, tudja, hol az étterem/pizzázó, van telefonszámuk, és házhozszállítási opciójuk is van lustáknak. Aki meg annyira nem tudja rávenni magát, hogy egy telefonszámot bepötyögjön, az megérdemli, hogy éhezzen estig, pont.

Erre megkaptam, hogy rosszul vásárolok be, mert csak 5 féle van (heti háromszor megyek boltba, mindig 2 teli szatyorral jövök ki!), és neki egyik se kell.

Illetve hogy ezentúl az én kajám ne legyen a hűtőben, mert foglalja a helyet az ő kajája elől.

Kettőnkre főzök, ha belefér az időmbe, és a sütim van egyedül a hűtőben, ami csak az enyém és "foglalja a helyet", mert ő nem szereti.


Minden férfi ilyen, vagy csak nálunk megy ez?


2018. jan. 18. 18:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%
Én is ilyen vagyok, bár ha párom ér haza később, azért olyan vacsival várom, amit szeret. Igaz, a vásárlás nagyobb része is rám marad. Több a szabadidőm hozzá.
2018. jan. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Éltem együtt egyszer ilyen rugalmatlan, földterhe, válogatós f..sszal. Ökölbe szorul a kezem, mikor rágondolok. Aztán választottam valakit, akivel mindent meg lehet beszélni. Es ennyi.
2018. jan. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk nincs veszekedés emiatt. A hűtő olyan üres, mint a szahara, és mindenki azt eszik, amit vett és haza hozott magának. Ha nem vett semmit, akkor így járt, és akkor éhezni fog, de csak magát hibáztathatja ezért. Nálunk ez a módszer bevált.
2018. jan. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem éhezik.

Van főtt étel, van virsli, tojás, kenyér, ha egyik sem tetszett elmegy a boltba.

2018. jan. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%
Lusta here.
2018. jan. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Együtt vásarolunk.


A párod egy gyökér, meddig akarsz kinlodni vele?

2018. jan. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sincs veszekedés nem vagyunk válogatósak mindenki eszik ami van..Túl elkényeztetett a párod,menjen ő is vásárolni veled vagy egyedül.
2018. jan. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Annak van ilyen párja, aki ilyet választ magának.
2018. jan. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem normális. Még az, hogy nem tud főzni, oké. Bár egy rántottát egy ügyesebben betanított majom is meg tud sütni, de oké, nem akar rántottát ebédelni. Az én párom se egy konyhatündér, így én főzök. Az már más kérdés hogy cserébe nagyobb részt vállal a takarításból, amit meg én utálok.

De hogy a legközelebbi mekibe/étterembe/pizzériába nem tudja lehúzni a popóját, vagy legalább felhívni őket vagy online megrendelni öt kattintásból!!! a kajáját, mert sok helyen már olyat is lehet, és lemenni a kapuig kifizetni azt a szerencsétlen futárt, az már sok.

2018. jan. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
40%

Miért nem nevetted ki? Ezen csak azt lehet.

Amúgy ezt mind éhesen mondta? Mert a legtöbb ember nagyon ingerlékeny ha éhes vagy ha fáradt, lehet amiatt mondta és nem is gondolta komolyan. Ha mégis akkor egy lusta dög.

2018. jan. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!