Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális vetélytársat látni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vetélytársat látni a szerelmemben?

Figyelt kérdés

Egyáltalán szerelem ez, ha ilyet IS érzek valaki iránt? Egyszerűen rossz ha azt látom, hogy valamiben sikeresebb nálam. Ha elkezd valamit muszáj nekem is csinálni, és felülkerekedni rajta, mert nem bírom elviselni, az érzést, hogy jobb nálam. Illetve egyszerűen valahogy nem szeretem ha sikeres.


Ezek rettentően beteg érzések, tisztában vagyok vele, csak azt nem hogy miért érzem ezt.


2018. jan. 19. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a gyerekkorodban keresd ezt.

Apád nem volt feléd nagyon kemény, nagy elvárásokkal bíró típus?

2018. jan. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy tényleg nagyon rossz, hogy így vagy a kapcsolatban, ne engedj az érzéseidnek,mert szegény párod..
2018. jan. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De igen, sokszor megvertek, ha nem jól tanultam, illetve mindig valami csúcs iskolába akartam járatni, de mindet otthagytam.
2018. jan. 19. 12:48
 4/10 A kérdező kommentje:
akartak*
2018. jan. 19. 12:49
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nalam ugyan ez. “Fiam miert csak az elso agig masztal en a te korodban a fa legtetejeig fel mertem menni. De nehogy leessel mert ha leesel meg verlek!”
2018. jan. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez van velem is... annyi a különbség,hogy én csak a bizonyos számomra fontos dolgokban tartom vetélytársnak. De elnyomom ezt is... Nem akarom bántani.
2018. jan. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát ezaz, hogy én sem akarom bántani, de egyszerűen nem tudom. Rossz... Megbeszéljem ezt vele, hogy így érzek, vagy inkább tartsam meg magamban?
2018. jan. 19. 13:25
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem keress szakembert, hogy ezt feloldhasd magadban. Beszélhetsz róla a párodnak, hogy ilyennel küzdesz és hogy szeretnél valamit tenni ellene. De hangsúlyozd ki neki, hogy ez nem róla szól, nem ő a hibás. Kérd a segítségét, hogy tudjon kooperálni veled az rzések leküzdésében.
2018. jan. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nárcisztikus jellemvonás. Szüleid nem voltak azok?


Valahogy tudatosítanod kellene iyen helyzetekben magadban, hogy az ő sikeres, a te sikered is. Attól, hogy ó jó/jobb vaamiben, még nem jelenti azt, hogy te rosszabb vagy.

2018. jan. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Uh... elviselhetetlen lehetsz. Rád férne egy pszichoterápia.
2018. jan. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!