Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú kapcsolatban előfordul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú kapcsolatban előfordul hogy megtetszik valaki más?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt a párommal, nagyon szeretem, de már nincs meg a lángoló szerelem. Nem vagyok az a könnyen szerelembe esős típus, mióta együtt vagyunk úgy komolyabban nem tetszett más. Most viszont van egy másik férfi, aki nagyon megfogott. Egy munkahelyen dolgozunk, és úgy érzem egyre jobban kezdek beleesni. Mondjuk ez inkább ilyen fellángolás, komoly kapcsolatot nem tudnék elképzelni vele, akkor sem, ha független lennék. A megcsalás szóba sem jöhet, sosem tudnám megtenni, de egy kis flört szokott lenni, ezt bevallom. Ez normális egy hosszú kapcsolatban? Mással is előfordul vagy ez már rosszat jelent?
2018. jan. 20. 23:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Teljesen normális.
2018. jan. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem mindig lesz ilyen, igen. Nyilván..

Mit gondoltál, hogy soha életedbe nem fog megtetszeni senki halálodig rajta kívül ezután?..


Elég csak reaálisan végig gondolni a fenti mondatot.

Aztán van, akiért megéri ellenállni a kísértésnek.

Ha nem megy, akkor meg gondolom nem kell mondani, mi a sztori vége.


Szép dolgok vannak a disney mesékben, de a valóság más.

2018. jan. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Normális, ha ránézel és az a véleményed milyen k_rva jó pasi, de ha már képzelegsz vele, belegondolsz, az már nagyon nem fér bele... ott már bajok vannak a kapcsolatodnál.
2018. jan. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hm, azért ez több annál, hogy jó pasinak tálalom. Sokat beszélgettünk, először nem is vonzódtam hozzá, hiába néz ki jól, mert nekem a külsőnél több kell a vonzalomhoz. Hosszú hónapok közös munkája után alakult ki fokozatosan a vonzalom, úgy hogy igazából én sem vettem észre mikor kezdtem el többnek látni, mint egy kollégát. Tudom hogy én is tetszem neki, állandóan flörtöl velem, megfogja a kezem, véletlenül hozzám ér, megölel, stb. Ennek ellenére a páromat szeretem, a jövőmet csak vele tudom elképzelni, tudom hogy a másik férfi csak egy fellángolás. Nem csak részemről, ő sem tervez velem komolyan, csak egy kis flörtöt akar, vagy esetleg egy laza kapcsolatot, de ezt nem erőlteti, mert tudja hogy kapcsolatban élek. Sosem csalnám meg a párom, de egy kicsit bűntudatom van, mert tudom hogy rosszul esne neki, ha tudná hogy érzek valamit más iránt. Eléggé össze vagyok zavarodva, eddig még nem voltam ilyen helyzetben.
2018. jan. 21. 00:33
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, kolléganőmnél, de én tiszteltem annyira a párom, hogy ezt elfojtottam.

Erre 3 évvel később megcsalt. Na most mond meg.

És a vicc, majdnem minden héten volt valami nő.

2018. jan. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

n3em, nem normális, hogy flörtölgetsz titokban a pasid háta mögött mással.

és már meg is csaltad, jobb, ha tőlem tudod.

ugyanis sok hülye (tanulatlan) ember azt hiszi, a megcsalás az, amikor dugsz, smárolsz egy másikkal.

de nem!


az csak a fizikai megcsalás!


amirt te csinálsz, azt nevezi a szakirodalom érzelmi megcsalásnak.


keress rá a gugluin, és olvass róla!


és igen, ez már rosszat jelent, rosszabbat, mintha basztál volna, mert az a szexről szól, itt viszont érzelmek vannak, és belezúgtál egy másik pasiba.


külön undorítóvá teszi a viselkedésedet a szememben, hogy levágod a nagy erkölcsös dumát, hogy te sosem csalnád meg a párodat.


de hiszen már megcsakltad érzelmileg, kettős játékot űzöl.


plusz a másik pasival sem vagy tisztességes, mert azt mondod, akkor sem tudnál járni vele, ha szabad lennél.


magyarán kihasználod érzelmileg, és semmit nem akarsz tőle, csak hogy a tré kapcsoltodat feldobja.


a párodat meg átvered és elárulod ezzel.


fordítsd meg a szituációt: ha a párodról kiderülne, hogy egy másik nővel bizalmaskodik, érzelmileg megérintődik, kezd belezúgnia hátad mögött, titokban, ahhoz mit szólnál??


jesszus, állj a tükör elé, és köpd szembe magad!

2018. jan. 21. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsonak van igaza!De lassuk be azt is o se akarta hogy ijensmit erezzen a kolegaja irant csak megtortent.De ha a parod annyira szereted akkor nem ferhet bele a flort se mert a vegen oda jutsz hogy nem fogsz tudni az erzeseidnek parancsolni.Itt hiaba irod ugy szeretem a parom soha nem csalnam meg mert ha igy fojtatod elgyengulsz es megcsalod jol tudom mirol beszelek
2018. jan. 21. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

Jól írták itt többen! Ez már a megcsalás! Nem kell hogy beleülj a kollégád farkába hogy annak nevezzük.


A párod ezzel elárultad. A fordított esetben már hisztiznél ha kiderülne.

2018. jan. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
Minden hosszú kapcsolatban előfordul ez a jelenség. Aki mast állít az hazudik. Sok szentfazék....
2018. jan. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek a 6ossal.

A flört egyáltalán nem elfogadható.

2018. jan. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!