Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítsak vele?

Figyelt kérdés
19 évesen összejöttem egy 39 éves férfivel ( van felesége ). Ö udvarolt nekem. El is kezdtünk talàlkozgatni, én élveztem ( de úgy voltam vele hogy egy ideig élvezem. Nem láttam jövöt a dologban) ö belém szeretett és szerette volna hogy egy pár legyünk. Én ezt mindig elutasítottam. 3 éve tart a dolog és én is megszerettem idö közben de nemtudom lehetne e jövöje a dolognak. De otthagyni us fája mert nem akarok fájdalmat okozni neki meg jó is vele. Hiányozna nagyon
2018. jan. 21. 13:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ne, szép pár lehettek együtt, megérdemlitek egymást.
2018. jan. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
62%
Szerintem igen de ha jobban bele gondolsz hogy kovetkezmenyek stb ugy ugyis dontesre jutsz
2018. jan. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%

"otthagyni is fájna"

"jó is vele"

"hiányozna nagyon"

Az élet rövid. Élvezd!

2018. jan. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
87%
Végülis mindegy mikor dobod ki, most, vagy pár év múlva, mikor egy ráncos öregember lesz. :D
2018. jan. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
53%
39 évesen hol lenne már pár év múlva ráncos öregember? majd 20 év múlva esetleg...
2018. jan. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ebből gyémántlakodalom lesz köztetek. Nagyon szép pár vagytok.
2018. jan. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
10%

Ha három éve működik és jól érzitek magatokat, akkor most miért is kéne szakítani vele? Történt most valami ami miatt ez feljött benned vagy "csak úgy"?


Ha mindkettőtöknek jó akkor nem teljesen értem miért kéne pont most szakítani 3 év után. Ráadásul láthatóan volt jövője a kapcsolatotoknak, 3 év már hosszú kapcsolatnak számít. Ha eddig működött akkor ezek után miért ne menne?

2018. jan. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nagyon szívtelen lennél,ha most dobnád!Elvennéd tőle három év után az ingyenes,hamvas szeretői puncit???Hogy gondolod ezt? ;-)
2018. jan. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"ö belém szeretett"


Ezért él még mindig a feleségével?


Nem vagy te egy kicsit naiv?

2018. jan. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem élnek együtt. És ö rögtön vált is volna. Én nemakartam többet. Szóval nem vagyok
2018. jan. 21. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!