Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most miért kellett ettől így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért kellett ettől így megváltoznia?

Figyelt kérdés

Ősszel megismerkedtem egy sráccal. Elkezdtünk beszélgetni, személyes találkák még több lett (egy egyesületnél sportol én meg hobbi szinten segítek a kicsiknél), már szinte randizni kezdtünk. Pénteken nála voltam, mentünk volna egy barátunk bulijára, de előtte akarta, hogy lefeküdjek vele, de mondtam neki én még nem érzem azt, hogy lefeküdnék vele. Októberben ismertem meg, november közepétől kezdtünk el beszélgetni. Mikor visszautasítottam utána nagyon hozzám se szólt, az üzeneteimre nem válaszol. Előtte nem volt komoly kapcsolatom, ő lehetett volna az első, de ha továbbra sem fog válaszolni akkor számomra ennyi volt.

19 lány és 23 ffi


2018. jan. 21. 15:29
 1/9 A kérdező kommentje:
Bennem lenne a hiba?
2018. jan. 21. 15:30
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd komolyan őt, ne sajnàld az eltávolodását. Ezek szerint nagy valószínűséggel csak ezzel a szándékkal ismerkedett veled.
2018. jan. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nencs benned hiba.
2018. jan. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Meg akart dgni, nem jött össze és most megsértődött. Szrd le ezek után, hisztizik mert nem kapta meg amit akart, minden második ezt csinálja.

35N

2018. jan. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem benned van a hiba, egyértelmű, hogy nem akart semmi komolyat. Sérti a büszkeségét, hogy visszautasítottad.

Ne is foglakozz vele, lépj túl rajta.

2018. jan. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy gyerekes p.cs. Azért. :)
2018. jan. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy alkamas dolog lett volna.... ne is keresd. Ő se fog.

Jól döntöttél.

2018. jan. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Örülj, hogy szemelyisegere meg azelött derült feny, hogy jobban beleelned magad egy kapcsolatba.

Ö ezzel pontosan tudtodra adta a prioritasait.


Ha ez szamodra is rendben van, akkor hajra. Ha viszont tarsat keresel, aki magadert tisztel es szeret, akkor keress tovabb.

2018. jan. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Engem is passzoltak már ilyen miatt. Igaz, az nem több hónapos dolog volt, jóval rövidebb. Pár randi után ott aludtam a srácnál, nem feküdtem le vele (ő szerette volna.)

Másnap szintén nem reagált az üzenetemre, majd kaptam tőle 1 olyat, hogy neki ez nem fog menni. És itt volt a vége a dolognak.

Szerintem elég egyértelmű, hogy ilyenkor mire ment volna ki a játék...

(Ha lefekszel vele, ugyanez lenne...)

2018. jan. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!