Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pasi igazán rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi igazán rendes szeretetteljes és nem bántja a másikat akkor azt előbb utóbb úgyis lenézi a párja?

Figyelt kérdés
Mert “jaj ugysem kever le egy pofont lehetek en pofatlan”. Meg lehet az elso evekbe meg cuki meg nagy a szerelem meg tisztelem meg rendes pasi, de aztan evek mulva megszokjak a nok es latjak, hogy bizony mint mindenki ez a pasi is esendo (biztos volt ilyen az evek soran) es akkor mar elkezdik lenezni, iranyithatni probalni es semmibe venni. Ha ezt egy igazi bunkoval tennek akkor pofara esnenek akar szo szerint is egy egy pofontol akar a verbalis gyalazastol. Akkor meg tudjak erdekes modon hol a helyuk, ha normalis a pasi akkor nem, igy a nok csak ebbol a banasmodbol ertenek ez van belejuk kodolva. Persze most mindenki irja, hogy “en tisztelnem es megbecsulnem az ilyen pasit” meg “nemigaz mert az en parom is blablabla” aha majd irj vissza 10+ ev mulva.
2018. jan. 22. 12:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Azzal semmi baj nincs ha valaki tiszteletteljes, szeretetteljes, nem bántja a másikat.

Azzal van a baj, ha emellett nem is szab határokat, nincs benne határozottság.

Én anno ilyen voltam, és rendre oda jutottam amit le is írtál. megtettek velem sokmindent, mert meg lehetett. "Úgyis eltűri, miért ne tegyem meg". Aztán egyre messzebb mentek, egyre messzebb, míg végül én léptem ki a kapcsolatból.

Ha időben meghúztam volna a határokat, és azokat be is tartattam volna, lehet más lett volna a helyzet.

Ezt szakítás után volt aki el is mondta nekem. Hogy sokszor hülyét kapott attól hogy én nem szólok semmiért, és sokszor már direkt bosszantott, várta hogy csapjak már oda végre (persze nem fizikailag) és mondjam már hogy ebből elég.

Szóval nem, egyáltalán nem kell agresszív állatnak lenni, de papuccsá sem szabad válni.

2018. jan. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes egy elmélet. Több tíz év alatt, még a hangom sem emeltem fel a párommal szemben. Van annyi probléma megoldó képességünk, meg tudunk mindent beszélni. Egyikünk sem akar domináns, megmondó ember lenni.

Ez a lekeverek egy pofont, kiabálok, nálam azt jelenti, tényleges megoldást, választ nem tud az illető, ezért, erővel, hanggal próbálja igazát bizonyítani. Elég nyomorék dolognak tartom.

2018. jan. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha őszinte, határozott és egyenes, illetve van benne tartás... tehát közlékeny. Akkor nem fogják "lenézni". Miért tennék? Az ilyen tutyimutyi, alárendelődő, túlkonszolidált, mű valakiket viszont meg tudom érteni, hogy lenéznek egy idő után.
2018. jan. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Persze, teljesen igazad van. Ha kiegyensúlyozott, tartós kapcsolatot akarsz, akkor a legjobb heti rendszerességgel elverni rendesen a nőt, hogy tudja, hogy igazi férfival van dolga. -.-
2018. jan. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Igy van!
2018. jan. 22. 12:47
 6/30 A kérdező kommentje:
Bocs de ez az igazsag, aki nem igy tesz lenezik a nok. Nem feltetlenul tettben de szoban is, ala kell rendelni, hogy felnezzen rad kulonben le nezni fog. A noknek nem kell az egyenrangu kapcsolat hiaba mondjak, teljesen mast tesznek.
2018. jan. 22. 12:48
 7/30 anonim ***** válasza:
90%
Neked komoly lelki eredetu problemaid vannak, kerdezo. Ideirogatas helyett inkabb keress egy terapias csoportot.
2018. jan. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
73%
Kevered a fogalmakat, talán rossz az önképed. Nem a szeretetteljesség és rendesség tesz lenézendővé valakit, ezek csak olyan szavak, amiket magadra aggatsz, miközben valószínüleg nem ezek állnak a probléma hátterében olyankor, amikor lenéz valaki.
2018. jan. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
94%

Van különbség a nőverő vadbarom, meg a határozott, nem nyüzüge, nem papucs férfi között. Utóbbit szereti a nők nagyrésze.

Hálistennek van arany középút a "perszedrágám" meghunyászkodó típus, és a pofozkodós állat között. Ezek a végletek szvsz nem jók, egyik se.

Az ember igenis álljon ki az igazáért, ne engedje magát irányítani (se a férfi, se a nő), de ez NEM egyenlő az agresszióval.

Én lenézem azokat az embereket, akik nem képesek a konfliktusokat kezelni, csak verekedni, mint az állatok. Nem tudnék ilyenre felnézni.

2018. jan. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
82%

Te lennél ez a szeretetteljes férfi? Nem hiszem, mert az irásodból süt az agresszió és a gyűlölet.

Három éve vagyok együtt a párommal, aki olyan, mint amit te leírtál. Imádom,ő a mindenem, tisztelem azért, hogy ilyen jó ember és vele tervezem a jövőm.

23/N

2018. jan. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!