Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jó, hogy egy párnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó, hogy egy párnak közös Facebook profilja van?

Figyelt kérdés
Ennyire nincs bizalom egymás iránt? Vagy annyira egy pár, hogy egy profil is elég?

2018. jan. 23. 08:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nemtudom. Valószínűleg jó nekik. Akiket ismerek és közös profiljuk van, azok eleve nem nagy facebookozók, nem tekintik identitásuknak a profiljukat, egyszerű kapcsolattartási eszköz az ismerősökkel...

Ilyen típusok...

2018. jan. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Nekem konkrétan nincs fb-m, nem is kéne. De amikor még nem tudtam, hogy van külön messenger, szerettem volna ha legalább azon van, így a férjem felvette az én nevemet is a saját profiljáram, mintegy "közös"

Amugy messengeren kívül csak a helyi csoportokban vagyunk benne, ilyen munkakeresős, adok-veszek és hasonlók. Nem nagyon használjuk semmi magánéleti célra.

Erre van egy másik közösségi oldalunk, ami privát (bár én itt se sokat vagyok fenn), meg egy privát üzenőprogramunk.

Ennek semmi köze a bizalomhoz, mindössze praktikussági okokból így van, és kész.

2018. jan. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is olyanoknál láttam ezt, akik gyakorlatilag nem használják. Mint a közös email cím. Ha valaki évente egyszer használja, akkor még könnyebb is nekik, ha csak egy van, nem kell kettőt regisztrálni, nézni.
2018. jan. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A szüleim voltak így, egyikük nem akart regisztrálni, de néha-néha a másik fiókjából használta,küldött üzeneteket, keresgélt embereket.

Úgyhogy megunta végül az egyik szülőm és kérte,hogy regisztráljon fel rendesen,ne az övét használja.

Szerintem is így a normális, el nem tudom képzelni,hogy közös profilom legyen a párommal.

A fiatalabbak között viszont tudok több olyat is,ahol a féltékenység miatt van közös profil, hogy folyamatosan ellenőrizzék egymást,hogy kivel mit beszélnek.

A második opció szerintem beteges,de az elsővel nincs bajom, ha valaki nem akar fiókot,de mondjuk hetente 1x írna egy barátjának a párja fiókjából.

2018. jan. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem jó.
2018. jan. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt nagyon régi házasoknál és időseknél látom. Az ismerősi körük úgyis azonos, titkos beszélgetéseket meg úgyse folytatnak...
2018. jan. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó, hanem nagyon gáz.


22/N

2018. jan. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Voltunk így exemmel. Engem nem igazán érdekelt a facebook nem használtam, de ő úgy gondolta beleír engem is.

Főként arra használtuk hogy rokonokkal tarsuk a kapcsolatot.


Aztán később lett saját, ma már mindennap használom(sajnos). Messengeren sok ismerőssel egyszerűen lehet tartani a kapcsolatot. Benne vagyok pár csoportban is, ahonnan anyagi előnyöm származik. Meg az ember ma már automatikusan nyúl a telefonért ha unatkozik és végigpörgeti a facebookot(megintcsak sajnos).

2018. jan. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Képmutatásnak érzem nem praktikusságnak.

Rengeteg nem közös ismerősünk van külön külön miért kéne nekem ismeretlen embereket látni?

A beszélgetések sem feltétlenül tartoznak rá vagy rám...nem miattunk esetleg a másik beszélgetőpartner miatt.

Nem biztos, hogy a barátnőm szeretné ha látná a párom mit ír nekem.Mivel nekem szánja nem neki.

2018. jan. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Engem zavarna, ha a párom Messengerét használnám. Nem akarom látni, mit írnak neki a barátnői. Vagy megsértődnek, ha nem válaszolok, mivel én nem ő vagyok. Ismerősi körökben inkább gyakran használják a közös profilt és szinte mindent lájkolnak.
2018. jan. 24. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!