Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy bizonyítsam be a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bizonyítsam be a páromnak, hogy nem én loptam el a pénzet?

Figyelt kérdés
Kétszer tűnt el pénze, vagy elhagyta vagy csak rámfogja direkt nem tudom, de én soha nem nyúltam a pénzéhez. Az első esetnél a táskájábol tűnt el penz amit mindig magánál hordott, pont ezért mert attól fél h ellopom a pénzét. A második esetnél pedig a nadrágzsebéből tűnt el állítólag. Azt mondja, hogy ő nem hagy el pénzt más meg nem tud hozzá nyúlni a pénzhez csak én. Tehát csak én lehettem. Pedig életembe nem loptam semmit soha senkitől, ezért is esik ennyire rosszul. Hiába mondok bármit nem hiszi el hogy nem én voltam. Hogyan bizonyíthatnám be?
2018. jan. 23. 15:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Kiadnám az útját. Mi ez, hogy én bizonygassam, hogy nem loptam tőle?? Pffff.
2018. jan. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt nem nagyon tudod hogyan bebizonyítani, hacsak nem derül ki, hogy milyen más módon tűnt el a pénz.

Amúgy nekem rendkívül rosszul esne ha a párom ilyeneket feltételezne rólam, és kapásból rejtegetné a pénzét előlem, nem irigyellek...

2018. jan. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell bizonyítani, hogy nem te loptad el a pénzetét.
2018. jan. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
63%
Ne bizonyítgasd, mert akkor meg gyanús leszel. Engem is nagyon rosszul érintene, eleve a feltételezés, hogy képes lennék erre... valahogy ki kéne deríteni hova tűnt el a pénz.
2018. jan. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne a párom,ha ilyet feltételez.


Azonnal kiadnám az útját,bizonygatás helyett..

2018. jan. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Minek bizonygatnal barmit is egy ekkora idiotanak?
2018. jan. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Heart of Darkness ***** válasza:
100%

Ez tényleg kérdés?


Engem egyszer gyanúsítana be a párom, többet nem lenne az.

2018. jan. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi az,hogy fél hogy el lopod? Hát ez durva.... egy kapcsolatba azért ha nagyon szükséges akkor szerintem segitünk a másiknak,kérünk,de nem lopunk...


Nem is értem!

Sehogy nem tudod bebizonyitani,hacsak nem derül ki,hogy ki lopta el / márha ellopta valaki /.

2018. jan. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem mintha számítana, de mekkora összeg? Csak kíváncsi vagyok.

Eleve azt kidobom, aki azért tartja magánál a táskát, nehogy meglopjam.

2018. jan. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Sehogyan, én erre azonnal kidobnám.


Aki állít az bizonyít!

2018. jan. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!