Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy bizonyítsam be a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bizonyítsam be a páromnak, hogy nem én loptam el a pénzet?

Figyelt kérdés
Kétszer tűnt el pénze, vagy elhagyta vagy csak rámfogja direkt nem tudom, de én soha nem nyúltam a pénzéhez. Az első esetnél a táskájábol tűnt el penz amit mindig magánál hordott, pont ezért mert attól fél h ellopom a pénzét. A második esetnél pedig a nadrágzsebéből tűnt el állítólag. Azt mondja, hogy ő nem hagy el pénzt más meg nem tud hozzá nyúlni a pénzhez csak én. Tehát csak én lehettem. Pedig életembe nem loptam semmit soha senkitől, ezért is esik ennyire rosszul. Hiába mondok bármit nem hiszi el hogy nem én voltam. Hogyan bizonyíthatnám be?
2018. jan. 23. 15:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
86%

Már akkor ajtón kívül lett volna, ha kiderül, hogy azért tartja magánál a pénzét, hogy ne lopjam el.


Az meg, hogy aztán bizonygassam, hogy nem én voltam... na azt végképp nem!

2018. jan. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
86%
Ilyenkor NEM MAGYARÁZKODUNK hanem kategorikusan VISSZAUTASÍTJUK A VÁDAT és lapátra tesszük az illetőt.
2018. jan. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
80%
Fél, hogy ellopod a pénzét? Meg lopással vádol? És te még ezt az idióta vadbarmot a párodnak nevezed? Ne bizonyíts semmit, bobd ki és kész. Egy normális párkapcsolatba ez nem fér bele. Ha meg direkt rádfogja, még gázabb a dolog.
2018. jan. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
75%
Kikérném magamnak és szakítanák. Semmit se bizonygatnék. Éljen a pénzével kapcsolatban.
2018. jan. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazatok van, én is ezen gondolkodom sajnos.
2018. jan. 23. 22:34
 16/18 acelsziv ***** válasza:
66%

Ne gondolkodj hanem tedd meg. Mégis mit akarsz tőle? Az alapvető bizalom hiányzik. Mi az, hogy attól fél, hogy ellopod a pénzét? Miféle ember az ilyen?

Azt állítja? Ne te bizonyítsd, hogy nem te voltál, ő bizonyítsa hogy te voltál. Az ártatlanság vélelme még mindig megvan.

2018. jan. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
51%

Logikailag sem lehet valaminek a NEM létét, meg nem történt voltát bizonyítani, ezért se fáradj ezzel.

De miféle "pár" az, akinek ilyen eszébe jut?

Szakítanék, már a kérdés felénél.

2018. jan. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
51%
Mi újság kérdező? Remélem kidobtad...
2018. febr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!