Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idegesség ellen milyen gyógysz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesség ellen milyen gyógyszer vagy tea ajánlott a havi előtt?

Figyelt kérdés

Mindig előtte nagyon ideges vagyok. Szerintetek erről kérdezzem meg a háziorvost? Mert ezen gondolkodom, és jövőhéten fel is hívnám az orvost. De lehet, hogy hülyeség :S. Az a baj, hogy szerelmes vagyok, és olyankor minden a nyakamba zúdul. Hozzátenném, hogy hó közben is, ha bekattanok, be fogok belőle szedni. Igazából nem tudom, hogy ezt meddig akarom csinálni. De nem szoktam sűrűn rosszul lenni, és előbb-utóbb elmúlik a szerelem. Már megjártam a poklot is. Tulajdonképpen csak menstruáció idejére kellene. A többit úgy-ahogy kibírtam eddig. De most többet fogok dolgozni, és félek, hogy lassan összeomlok pszichésen. Már február óta úgy érzem, hogy a pszichés összeomlás szélén állok. Az utóbbi hetekben jól vagyok, csak néha vagyok rosszabbul, de a rosszullét mindig más formát ölt. Egy ideig depressziósnak gondoltam magam, de valószínűleg nem vagyok az. De nagyon furcsa állapotban vagyok. Mostanság néhány napra tör rám a rosszullét, mint most is abban vagyok három-négy napja, és pluszban tegnap láttam a barátomat, de nem is igen ismertem fel, mert zuhogott az eső. Nah, azóta minden rosszabb.


Köszike.


2010. jún. 5. 22:44
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
23:28-nek: Köszi. Te ezek szerint kivizsgáltattad magad? Én azt hittem, hogy pszichés eredetű lesz a probléma. Igazából én az amúgy is furcsa helyzetemet azóta nem tudom elviselni, amióta szerelmes vagyok...
2010. jún. 5. 23:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!