Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden férfi hisztizik, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi hisztizik, ha munkába kell menni?

Figyelt kérdés

Apukám ezt olyan szinten tökélyre fejleszette, hogy ha munkanap volt másnap, a szobája mellett lévő mi szobánkba se léphettünk be, mert azonnal üvöltött.

De csak akkor, ha másnap dolgozni kellett.

Végül amikor elbocsátották, évekig nem is keresett állást.

Párom dettó ugyanez, pedig szereti a munkáját, jól is keres vele. Mégis van, hogy vasárnap délután már hozzá sem lehet szólni, ill munkában sem ajánlott felhívni, mert harapós.

Én is dolgozom, nem szeretem a munkám, mivel jóval lejjebb van a képességeimhez képest (tolmácsnak tanulok, és szupermarketben dolgozom mellette a kasszában), de mégse szoktam terrorizálni a környezetem, mert nekem dolgozni kell menni van hogy egy nap 10-12 órát.


2018. jan. 25. 20:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
39%
A munkamániásokról azt gondolom, hogy annyira nincs életük, hogy már csak ebben lelik örömüket...vagy esetleg maradt bennük egy kis sztahanovista kényszer a cocializmusból.
2018. jan. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Ferfiak esetében csúf dolog a mormotaság"


Mert nők esetében nem?

2018. jan. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hiszti??? Kérlek.

Felkelünk, megyünk, igen néha mondjuk, hogy oh bakker de jó lenne inkább itthon lenni és lustálkodni, de hiszti nincs.

2018. jan. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha mindenki napi 4-6orat dolgozna,akkor senki nem lenne ideges. Tobb embernek lenne munkaja, es meg faradtak sem leszunk.

Nem a munka nehez az embereknek hanem a reggeli felkeles, delelott 10tol delutan 2ig vagy 16ig memnyire egyszerubb lenne nem?

2018. jan. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!