Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok alkalmas kapcsolatra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok alkalmas kapcsolatra?

Figyelt kérdés
34 éves férfi vagyok. Nem úgy kérdezem hogy normalis-e, mert nem az, de miert van az hogy ha van egy barátnőm akit szeretek es minden jó vele, beleertve a szexet is, de mégis, akár nála csúnyább nőket is jobban kívánok? Soha nem csaltam meg még senkit, a kozelebe se jutottam soha, de ezt akkor sem ertem hogy miert van? 10-es skálán mondjuk van egy 8-as barátnőm, de latok az utcan egy 5-ost vagy 6-ost es jobban kivanom. Felreertes ne essék, nagyon kivanom a baratnomet is, semmi gond ilyen téren.
2018. jan. 26. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem bírod a kötöttségeket.
2018. jan. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 A kotottsegekkel nincs bajom. Nem érzem magam frusztralva egy picit sem. Ezért nem értem ezt az egészet.
2018. jan. 26. 13:51
 3/10 anonim ***** válasza:

Még is mit vársz, ha 10 skálán, csak 8-as barátnőd van.

A saját skálád szerint, csak 10/10 az elfogadható.

2018. jan. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

de latok az utcan egy 5-ost vagy 6-ost es jobban kivanom


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2018. jan. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon felreerted. Nem 10/10 kell, mert volt olyan is es akkor is képes voltam egy 6-ost jobban kívánni. Nincs benne logika. Ezért tettem fel ide a kérdést mert nem tudom ra a választ.
2018. jan. 26. 14:06
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor foglalkozz önismerettel. Minden válasz meg van bennünk, csak meg kell azt találni.


Rajtad kívül senki nem fogja tudni ezt megválaszolni.

2018. jan. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Megunod őket. Válogass alaposabban és főként a belső tulajdonságaik alapján! Ennyi idősen már kell lennie ehhez kellő önismeretnek és tapasztalatnak, hogy ez menjen, csak legyél céltudatos (és persze türelmes).
2018. jan. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Foglalkozok onismerettel. Ha nem így lenne, ez a kérdés sem lenne itt, mert csak legyintenek rá. Nagyon jól ismerem magamat de ez kilog es abban biztam hogy valaki esetleg hasonló helyzetben van, de már megfejtette.
2018. jan. 26. 14:20
 9/10 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen mi is a kérdésed lényege?


Amúgy nem lehet, hogy önértékelési gondjaid vannak, és feszengsz a csinos baratnőd miatt? Esetleg félsz, hogy nem vagy elég jó hozzá, és emiatt vágyakozol egy csúnyácska nő iránt?

2018. jan. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 Köszönöm, megfejtetted. Nagyon egyszerű a megoldás, de be kell valljam, hogy így van.
2018. jan. 26. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!