Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kivel is van a probléma? Ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel is van a probléma? Ez a kérdés állandó vita téma közöttünk.

Figyelt kérdés
A barátommal folytonos a vita miért nem keresek olyan állást, ahol többet keresnék. Valóban nem keresek sokat, de jó a munkahelyem, szeretek ott lenni, van lakásom, kocsim, igaz hitelem is, fizetek mindent. Ellenben neki nincs semmije, és még csak nem is dolgozik rendszeresen.
2017. okt. 10. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Engedd el a füled mellett mit mondd. És jól fontold meg, milyen szorosra kötöd vele össze az életedet. Bár ha nem a te pénzedből él, akar élni, akkor nem áll, amit írtam, de ha igen, jól vigyázz!
2017. okt. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A munkában az a legfontosabb, hogy szeresd amit csinálsz. A pénz nem ér annyit, hogy nap mint nap rosszul érezd magad a munkád miatt, stresszelj, idegeskedj, meg elcsessze az egész napodat. Pláne olyan embertől nem fogadnék el ilyen tanácsot amúgy, akinek még csak normális munkahelye sincs. Remélem azért nem rajtad élősködik. Egyáltalán minek vagy ilyen emberrel?
2017. okt. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Nyilvan neked van igazad, a parod amugy mit gondol, neked kene eltartanod? :D Legalabb valami celja, tervei vannak? :D
2017. okt. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hogyne....tervei azok vannak, amik sosem valósíthatók meg, mert ahhoz milliók kellenének, ami neki sosem lesz!
2017. okt. 10. 17:50
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehet ne lakjatok együtt mert arra te fáznál rá... Kihasználná a helyzetét rendesen. Ha pedig együtt laktok akkor javaslom,hogy fontold meg...
2017. okt. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Jó nagy hülye vagy,hogy leállsz egy ilyen léhűtővel,már ne haragudj.Én az ilyet rég kibaxtam volna,mint macskát xarni.
2017. okt. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
eleinte nagyon szerelmes voltam, így mindent elnéztem, most már kezd a fejem tisztulni
2017. okt. 10. 18:24
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

hö lehet, hogy tesómról írsz :D

Ő akart mindig gyorsan milliókat keresni--->anyu tudsz kölcsön adni?

Amúgy nekem barátom mondta anno, hogy váltsak, de ő azért, mert szerette volna, ha jobb munkakörben dolgozom.

2017. okt. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!