Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állandó büntadatom van, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandó büntadatom van, és folyzon engedélyt kérek?

Figyelt kérdés

5 ève élek külön, 4 éve a pàrommal, mègsem tudok erröl leszokni.

Elvileg felnött vagyok, azt csinàl, amit akarok, a gyakorlatban mègsem merek.

Eleinte még ahhoz is engedélyt kértem, hogy ehessek, ihassak, mivel odahaza mellett.

Ez màr elmùlt, csak akkor kèrdezek, ha megfeledkezem magamról. Azonban arròl nem tudok leszokni, hogy kèrdezgessem, elmehetek-e vàsàrolni, vehetek-e magamnak valamit és hasonlòk. Pedig a sajàt keresetem.

Ma fogorvoshoz Kell mennem, de mivel van egy kis idöm, ugy döntöttem, beszaladok a dm-be az úton. Viszont olyan komoly lelkiismereti vívódàst okozott, hogy az abnormàlis. Mindezt azèrt, mert nem szóltam a páromnak csak a fogorvosról (nem dolgozom ma).

De mindig ez van, akkor is, ha egy tàbla csokit veszek soron kívül.

Holott nem emlékszem, hogy a pàrom valaha is szàmonkèrt volna.

Annyi, hogy szólunk egymàsnak, ha valahovà megyünk munka utàn/helyett, vagy késöbb/koràbban èrünk haza.


Ki lehet ebböl valahogy gyógyulni?


2018. jan. 22. 12:34
 1/7 A kérdező kommentje:

*csinàlok


**Kellett

2018. jan. 22. 12:36
 2/7 anonim ***** válasza:

Mit csináltál amikor egyedül éltél? Elképzelhető, hogy azért rohantál bele egy új kapcsolatba akkor, hogy kiélhesd ezt a fajta függő viszonyodat?

És mi a lelki vívódás tárgya? Mi történik, ha nem mondod meg neki? Ha nem kérsz engedélyt? Mik azok a gondolatok, amik itt felszínre tőrnek?

2018. jan. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kollégista voltam egy évig. De akkor màr jàrtunk egy éve.


Nyilvàn nem törtènne semmire, hisz sose történt.

De gyerekként kikaptam rendszeresen akkor is, ha azèrt késtem, mert elhúzódott 5 perccrl az óra. Otthon ki volt akasztva az órarend, ès nèztèk az idöt, szàmoltàk, hàny perc az út.

Akkor is kikaptam néha, ha nem kèstem. 17-18 évesen is

2018. jan. 22. 12:47
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem ùj kapcsolat, 5 éve vagyunk együtt
2018. jan. 22. 12:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Sok minden eszembe jutott. Mondjuk válts nézőpontot. Sokakat baromira idegesítenél ezzel a tulajdonságoddal. Életképtelenséget sugall. Ráadásul nagyon fárasztó. Mint ha az időjárásról beszélgetnénk órákat.

Próbálj meg kisebb lépésekkel saját teret csinálni magadnak. Olyan dolgokat, amik kis apróságok, de csak a te "titkod". Vegyél magadnak, csokikat minden nap. Majd a hét végén mond el a párodnak, hogy egy hete csokikat vásárolgatsz magadnak, és tudja milyen nehezen állod meg hogy ne oszd meg vele, de mégis sikerült. Egyszer csak át fog kattanni benned valami.

2018. jan. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbálj leszokni róla,örüljneki,hogy már nem a szüleiddel élsz és normális a párod
2018. jan. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha 4 eve vagytok egyutt,akkor ez ot tuzi nem zavarja. Nyugi! Ha nem szoksz le,az se baj! Ez nem is olyan durva szokas. Nem parkapcsolatrombolo.


N/34

2018. jan. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!