Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Hány férfi próbálkozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Hány férfi próbálkozik be úgy, hogy közben kapcsolatotok van?

Figyelt kérdés

Inkább személyesen szoktak? Vagy Interneten?

És mi az oka, hogy nem hagyjátok magatokat "lecsapni" a párotok kezéről?


2018. jan. 27. 13:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%

Sokan. Főleg neten.


Mert szeretem a párom és hűséges vagyok

2018. jan. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Sokan. Élőben is,neten is.
2018. jan. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Senki, mert nem jutnak el odaig sem, hogy egyaltalan kezdemenyezhessenek.
2018. jan. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Nálam senki. Gondolom mert nem vagyok szép, de nem érdekel, hogy más pasi bepróbálkozik-e vagy sem, mert kapcsolatban vagyok.
2018. jan. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem jellemző, hogy utcán leszólítanak, nem szemezek senkivel 1-2 eset volt 10 év alatt. Neten többen bepróbálkoztak már.
2018. jan. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%

Itt (Svájc) nem, vagy maximum megjegyzi, hgoy csinos vagyok, van-e párom.


Otthon sajnos sokan és 99%-ban bunkó, tolakodó módon, akinek hiába mondom, hogy barátom van, telibesz.rja és tovább nyomul.


Miért hagynám magam? Imádom a kedvesemet, szeret, megbecsül, segít, mellettem áll, a szex isteni vele, a szemébe nézve újra és újra elvarázsolódok, a "vámpíros" mosolya is nagyon szexi...


28n

2018. jan. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolat alatt volt egy pár ember, aki próbálkozott, és ennyi. Most, hogy nincs, a kutya se próbálkozik.:D

Mondjuk neten lehetetlen, csak fb-on vagyok fent, de ott is privátra van állítva minden, szóval esély nincs rá, hogy ott rám írjon egy ismeretlen.

2018. jan. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%

Sokan, online és élőben is.


Egyértelmű, hogy nem hagyom el a párom, mert tiszteletem, szeretem, hűséges vagyok hozzá, és nem vonzódom a férfiakhoz :)

2018. jan. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Sokan. Inkabb neten.
2018. jan. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%

Szinte mindenki. Nős vagy egyedulalló ferfuak egyarant. Mindenki tudja ferjnel vagyok megis probalkoznak.

Nagyon kedves , karakteres vagyok es jol nezek ki.

2018. febr. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!