Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire baj, ha valaki csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire baj, ha valaki csak háziasszony?

Figyelt kérdés

Munka mellett csinálom a tanulmányaim, illetve ellátom a teljes háztartást, mivel a párom nem szereti, és nem is tudja, olyan ügyesen csinálni, mint én.

Néha leviszi a szemetet, felporszívóz vagy bepakolja a mosogatógépet, de a bevásárlás, takarítás, mosás, főzés az én dolgom.

Tegnap szóvátette, miért nem önmegvalósítok, ezer éve nem látott festeni, miért degradálom le magam csak háztartásbeli szintre, mikor korábban annyi mindent csináltam.

Egyszerűen nincs időm. Ezer éve még csak egy regényt sem olvastam el saját szórakozásra, imádom a könyveket, de mostanában csak a leendő szakmámmal kapcsolatos anyagokat bújom.

Ezer éve szeretnék bérletet váltani az uszodába, bejelentkezni végre az akvarell képésre, beiratkozni könyvtárba, nyelvórára, sportra, de egyszerűen nincs olyan hetem, hogy egymás után két napot otthon lennék.

Számára viszont ez zavaró, mert kreatív ember, kreatív társat szeretne, akinek nem csak akkor látni könyvet a kezében, amikor receptet vagy egyetemi anyagot olvas.

Tegnap is a háztartásbeli lány ismerősöket hozta fel példának, hogy lám, ez is nyelvórára jár, az is blogol, és a háztartást is biztosan ügyesebben tartják rendben.


2018. jan. 27. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem ez nem baj csak azt nem értem, hogy mindemellett még miért teszi szóvá, hogy nem olvasol meg hasonlók.

Nincs baj azzal, ha egy nő szeret háziasszony lenni csak akkor mondd meg neki, hogy többre nincs kapacitásod és ezen feladatok mellett nem tudsz azon időtöltéseidnek élni amiket szeretsz csinálni.

Tényleg nem értem, hogy miért ő akarja megszabni, hogy mit csinálj.

2018. jan. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Jobban jarsz, ha ettol a faroktol szabadulsz meg elso korben. 2 gyerek utan ez ugy fog kinezni, hogy "nezd meg a Ritat! Nala minden szebb, o sportol is, meg az agyban egy prosti, es a gyerekei is tokeletesek, te meg egy szar vagy, aki mar nem is kreativ.". Most is ezt kapod, csak meg a lightos verziot, hogy beidomitson az elvarasaihoz.
2018. jan. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A párod egyszerűen éretlen. Nem hiszem, hogy rosszindulatú lenne, csak nem fogja fel, hogy neked is 24 órából áll egy nap. Nekem is volt egy ilyen barátom, ő dolgozott, én tanultam, és nem fogta fel, hogy én nem érek minden délután, mert esetleg este volt órám/tanulnom kellett/netalántán a barátaimmal akartam lenni.
2018. jan. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért vagy együtt egy ilyen balf....sszal? Dobd ki és valósítsd meg önmagad! Ennél csak jobbat találsz majd!
2018. jan. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4, Számomra az egyetem is önmegvalósítás meg főzni is nagyon szeretek. De sajnos kevesebb szabadidőm van, mint szeretném, az meg egyedül élve sem változik.
2018. jan. 27. 15:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Tehát te is abba a csoportba tartozol, aki előbb megnyomorodik jó rendesen a kapcsolatban, mielőtt észbekapna. Igazi kincs ez az ember, el ne engedd (de majd ő hamarosan úgyis megmagyarázza neked virágnyelven, hogy még arra sem vagy jó, hogy el engedd őt, hiszen más szóba sem állna veled - már beléptél a jó kis lelki terror előszobájába).
2018. jan. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%

Micsoda elnyomó szemét patriarcha, hogy egy művelt nőt szeretne magának! Gondoljatok már bele az ellenkezőjébe, ha kifogásolná, hogy miért nem csak a háztartással foglalkozik, mert egy nőnek az a dolga akkor meg az lenne a baj. Néha az az érzésem, hogy egy férfinek nem lehetnek vágyai és véleménye, neki csak alkalmazkodnia szabad.


Kérdező, semmi baj nincs veled, ahogy ővele sincs. Az ő vágya nem bűnös, a te életmódod meg számodra kielégítő. Néha van olyan, hogy mindenkinek igaza van. Nem akarom megmondani mit csinálj, csak már én éreztem kínosan magam, hogy egy férfi azért kerül kínpadra, mert egy magához hasonló nőt szeretne és olyasmire buzdít, amire amúgy te is vágynál.

2018. jan. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De most nem értem, munka mellett tanulsz, képzed magad a szakmádban önállóan is, ellátod a háztatrtást (nyilván könnyebb neki rádhagyni az egészet, nem hiszem, hogy ne tudná metanulni.......), erre kiakad, hogy nem vagy elég kreatív? Ember, mégis mikor lennél az, mikor egyszerre ennyi dolgot csinálsz? Meg ez mióta háziasszonyság? Nem is értem. Most a munka meg a tanulás nem elég önmegvalósítás?


Volt, hogy nekem sem volt időm semmire, mert suli mellett dolgozta, pedig a háztartást is ketten vittük (sőt, nagyrészben a barátom). Vannak ilyen időszakok, majd ha vége lesz, akkor foglalkozhatsz mással is.

2018. jan. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!