Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tanuló és háziasszony egyben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanuló és háziasszony egyben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Èrdekelne,hogy volt már valaki közületek aki tanulóként össze költözött a párjával ?

Hogy tudtátok össze hozni,hogy tudjatok otthon tanulni,főzni mosni takarítani,és a párotokkal foglalkozni?

Valamiért nekem ez nem megy :S

A válaszokat előre is köszönöm.

20/L


2016. jún. 24. 15:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Munkamegosztásról hallottál már?

Nnna, hát így.

2016. jún. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Én egyedül lakok és tanulok, és tudok mosni főzni meg takarítani. Partnerrel együtt ez csak könnyebb, mivel ketten megosztjátok a munkát, nyilván.
2016. jún. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Noblesse Oblige ***** válasza:
68%

Idő menedzselés és munkamegosztás.

Meg kell tanulnod beosztani az idődet és megkérni a párod, hogy segítsen.

2016. jún. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én egyedül élek, mosok, főzök, takarítok egyetemre járok és gyereket nevelek. Alkalmanként csak egy bébiszitter segít.

Nem lehetetlen, csak állíts sorrendet. Gondolom a tanulás az első nálad, tehát senkit nem zavar, ha néha rendelsz ebédet, vagy csak hetente egyszer raksz be mosást.


Mindenképp vegyen részt a párod is a házimunkában. Ha eltart, akkor ne felezzetek, hanem csak egyvalamiben segítsen be.

2016. jún. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Hát nekem egyáltalán nem könyebb ,mert mikor egyedül laktam megcsináltam mindent,azzal nemvolt probléma.

De így hogy ketten lakunk,két emberre csinálom.

Sajnos nincs munkamegosztás,mindent én csinálok.

Megszoktam hogy magamután mindig mindent elpakolok,a párom viszont otthagy mindent maga után,és kb 1 hónapban egyszer elmosogat.

És kipróbáltam a napokban hogy 4 napig semmit nem csinálok,kiváncsi voltam hogy esetleg felporszívózik e,vagy valami ,meg egyébként is tanulnom kelett mert most vannak a vizsgáim,de nemcsinált semmit...

Szóval nemhogy könyebb lenne ketten élni,hanem ez nekem plusz munka :S

2016. jún. 24. 15:57
 6/16 A kérdező kommentje:
Ja igen,lemaradt hogy nekem is van keresetem,nem ő tart el.
2016. jún. 24. 15:59
 7/16 Noblesse Oblige ***** válasza:
54%

Meg kell rá kérni. Ha nincs erre trénelve nem fogja magától megcsinálni. És ez nem is feltétlen baj. A baj akkor van, ha megkéred és nem csinálja meg. Akkor nem lesz boldog közös jövőtök.

Az én párom utál mosogatni, de nyáron ki szokott sebesedni a kezem, allergia miatt. Ezért pl nyáron ő mosogat el, mert én nem tudom csinálni, csak romlik és fájdalmas lesz az állapotom.


Ezek olyan dolgok, hogy minden kapcsolatban előfordulnak és ezért kell ezt megbeszélni, felosztani.

2016. jún. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Tehát mindenben kiszolgálod a barátod, nem tudod beosztani az időd, és még meg sem beszéled vele. Nem csodálom, hogy ez kiakaszt. Pedig a kommunikáció sok probléma megoldására képes.
2016. jún. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Így,hogy te is keresel,felezni kellene a házimunkát,de már összeköltözés elején le kellett volna beszélni.Ültesd le a pasit és nem sértő módon magyarázd el neki,hogy ez így nem igazságos és nem működik.Ha nem érti meg,nem hajlandó változni,akkor vagy elviseled,vagy ezen bukik a kapcsolat.Ha ilyen a hozzáállása,akkor nem is szeret igazán,nem érdekli,hogy neked milyen,csak magára gondol.
2016. jún. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy felnőtt embert trénelni kell arra, hogy rakjon rendet maga után? Ez most komoly? xD És mit csinált amikor egyedül élt? Trónolt a szrkupac tetején? Vagy anyuci megcsinálta? És akkor utána még "foglalkozzon" is vele a kérdező mint egy kiskutyával... Hát fene tudja hogy tudnak egyes nők ilyen hímsoviniszta, igénytelen alakokra nedvesedni. Én úgy húznék el, hogy csak na.

Kedves kérdező ha ez egy tündérmese lenne akkor a barátod rájönne mekkora bunkó, de ennek nem sok az esélye, sokkal valószínűbb hogy nagyon hamar egy kiégett, lestrapált, tönkrement életű házisárkány leszel 3 gyerekkel. Vagy esetleg egy boldog szingli.

2016. jún. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!