Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gond, ha a nő tanulmánya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gond, ha a nő tanulmányait a férfi fizeti?

Figyelt kérdés

Itt olvastam sok válaszban, hogy akivel ilyen volt, szégyellje magát, mert egy lehúzós pí.

De ha egyszer családról van szó, akkor a kettejük jólétét segíti elő azzal, ha továbbtanul.

Nekem is a párom fizette a nyelvvizsgámat, mert már akkor jobban keresett, mint én (idősebb nálam 7 évvel), illetve fizetné az egyetemi tandíjam is, ha megkérném, de nem kérem, mert magam is tudom finanszírozni.


De mi ezzel a baj?

Én is megtenném fordított helyzetben, hiszen a kettőnk jólétéért képzem magam, nem csak a magaméért.


2018. jan. 27. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én támogattam a barátnőm tanulmányát, közben segítettem neki tanulni, vittem a háztartást (főztem rá, takarítottam), hogy a vizsgáira tudjon koncentrálni, stb.


Aztán a papír megszerzése után úgy gondolta, hogy igazából már nem szerelmes belém, így kivágott.



Most, hogy így mondod, valóban a kettőnk jólétéért támogattam a tanulmányait, kár, hogy ebből nekem nem sok jutott.

2018. jan. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha közös kassza van az természetes, de abban a helyzetben ha külön kasszán vagytok és a pasid fizeti a tandíjat számomra olyan, mintha kitartott/eltartott lennél. Még akkor is ha messzemenőkig nem erről szól.


Az,hogy a nyelvvizsgát fizette más, az csak egyszeri kiadás, a tandíj viszont éveken keresztül kötelezhet.

2018. jan. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem fizeti a tandíjam, dolgozom, én fizetem. Én akartam így, ő szívesen fizetné, ha hagynám.
2018. jan. 27. 15:15
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy tényleg, hogy családról van szó, vagy egy 3 hónapos kapcsikáról, amit úgy kezelnek, mintha az aranylakodalmukra készülnének.
2018. jan. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
férj-feleség szituációban nem gond...minden egyéb esetben szerencsejáték zrt kategória :-)
2018. febr. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!