Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is bunkó vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is bunkó vagyok, vagy a barátnőmmel van gond?

Figyelt kérdés

Ma délután a barátnőm bejelentette,hogy terhes,én pedig annyit mondtam,hogy "Tényleg? És kitől van?",erre bedurcázott és hülye f***nak nevezett,aztán elment. Nem értem,hogy mi rosszat csináltam,szerintem teljesen,hogy megkérdeztem.


29/f



2017. dec. 24. 22:05
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
95%
Remélem hogy troll vagy... Gyakorlatilag leku.rvázod, és nem érted mi rosszat mondtál?
2017. dec. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
szerintem teljesen logikus,hogy megkérdeztem*
2017. dec. 24. 22:07
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Hat, épp ez a gond, hogy még mindig itt kérdezősködsz, hogy mi vol ezzel a baj és még mindig nem fogtad fel mi volt ezzel a kijelentéseddel a baj... Magyarul azt feltetelezed róla, hogy mastol terhes. Ha neked jelentette be és a párod, szerinted mégis kitől terhes??
2017. dec. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Ő meg hülye f***nak nevezett.

Amúgy nem k*rváztam le,csak nem szeretném más gyerekét babusgatni,jobb,ha tudom,kitől van.

2017. dec. 24. 22:09
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha meddő vagy, akkor logikus.
2017. dec. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Az is vagy. Hogy kérdezhetsz ilyet? Rib_ncnak nézed konkrétan a saját barátnődet.
2017. dec. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
92%

Kevés a véleményhez az, amit írtál.

Mióta vagytok együtt, komoly a kapcsolatotok?Terveztetek már valami közös jövőt?


Ha nemrég jöttetek össze, semmi komoly szándékotok nincs, megértem,hogy meglepődtél, bár a kérdést furán tetted fel.


Ha viszont hosszabb ideje együtt vagytok jogos a sérelem.


De a lényeg a folytatáson van....

2017. dec. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg egy idióta troll vagy. Ha ez igaz, remélem dobni fog a csaj, és legközelebb normális pasit talál magának. Szép karácsonyt hoztál össze neki, gratulálok. se.ggfej.
2017. dec. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Ypszilon1980 ***** válasza:
94%
Hát, ha nem egyértelmű, akkor ott nagy bajok vannak. Amúgy nem így kellene reagálni.
2017. dec. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
88%
Ha ennyire nem bízol a párodban, akkor ott gond van. Nem pont erre kellene gondolnod, hogy mastol van a gyerek ha együtt vagytok és rendben vannak köztetek a dolgok. Raadasul gondolom védekezés nelkul voltatok együtt így tudtad hogy benne van a pakliban hogy terhes lesz nem? Vagy megcsinálni jó volt, de ha már teherbeesik egy nő, egyszerűbb másra kenni nem?
2017. dec. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!