Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon undorítóan viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon undorítóan viselkedik velem a párom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sok ideje együtt vagyunk, de csak az elmult par honapban lattam meg hogy milyen is az igazi enje. Nagyon ragaszkodom hozza, szeretem.

O viszont gyakran csunyan beszel velem, ha epp egy par napig nem talalkozunk, es esetleg en keresem vagy erdeklodok a napja felol, akkor lebasz hogy nem hagyok neki teret. Egyszeruen semmibe sem vesz, ha valami bant es elmondom neki akkor csak az arcomba rohog. Nem tudom mi tevo lehetnek.


2018. jan. 27. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Elmúlt a köd, megláttad az igazi énjét. Ha ez nem tetszik, keress mást!
2018. jan. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én tudom, kezdésnek mondjuk becsülhetnéd magad, és nem kéne hagynod hogy így bánjon akárki is veled.
2018. jan. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Most te a lábtörlő szerephez ragaszkodsz? Te nem vagy a párja a "párodnak"- max jobbnak tart, mint egy papír zsebkendő.
2018. jan. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk is hasonlóan kezdődött. Másfél évig vártam a csodára, hogy változni fog a bunkóskodása. Nem változott, úgyhogy azóta már külön vagyunk. Inkább vagyok egyedül, mint egy szar párkapcsolatban. Ezt javaslom neked is, bármilyen nehéz.

21N

2018. jan. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Maradj mellette, panaszkodj róla mindenkinek. Aztán, amikor kidob, szidd pár egy rövid ideig a férfiakat, hogy mind egyformák. Meg mondd el, hogy csak a belső számít. Aztán találj egy ugyanolyan taplót, aki jól néz ki és gyere vele össze, hogy az örök körforgás ne törjön meg.
2018. jan. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%
5-ös, valami ilyesmit akartam írni én is. A belső a fontos igaz? Igen,ezért nyekereg már lassan minden második lány itt gyakorin a bunkó,rossz indulatú párja miatt.
2018. jan. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
#6: Az a durva, hogy a környezetemben több, mint minden második lány ilyen. Vagy futnak egy olyan srác után, aki semmi veszi őket, vagy érdekkapcsolatban vannak, vagy bántalmazóban. Nem tudom hova tenni ezt a dolgot.
2018. jan. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%

Annyira bírom ezt a szófordulatot amivel dobálóztok folyton. És ha valaki mondjuk alapból se#gfej és később kedves lesz, akkor is azzal jöttök, hogy na megmutatta az igazi énjét? Az is az igazi énje ám az embernek, aki kedves, türelmes veletek, de valami okból ideges lesz, ha felhúzzátok az agyát. Igen, ez az emberek igazi arca. Reagálnak a környezetükre.

31/f

2018. jan. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát kérdezd meg tőle, hogy miért viselkedik így .. aztán ha erre is semmit mondó, lekezelő válaszokat ad, akkor hagyd el nem seggéből rángatott ki :)
2018. jan. 28. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek a #7essel sajnos nagyon sok ilyen van.


#8- Én még egy olyan kapcsolatot se láttam ahol bunkó fasziból kedves lett. Több olyat láttam ahol a valóban kedves kedves maradt, viszont bunkóból kedvest sosem.


Amit végképp nem értek, és az élet ilyen, hogy sajnos fennmarad a szerelem a bunkó vagy erőszakos pár iránt és nagyon nehéz kilépni belőle. Van férfi ismerősöm aki sok-sok éve bunkó nővel van és eltűri.

Lehet ha szerelmes lennék én is eltűrném, ki tudja? 23f

2018. jan. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!