Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek csak nekem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak nekem nem normális ez?

Figyelt kérdés

Férjem elment a régi kollégávaival kicsit jól érezni magát.


Másnap délelőtt egy ilyen üzenetet olvastam amit egy kolléganőhének irt:

Remélem nem smároltunk picit elvesztettem a fonalat.


Ő azt mondja, hogy túlreagálom mert persze nagy balhét csináltam belőle itthon...

De én azt gondolom, hogy valaki annyit igyon, hogy tudja miket csinál...

Mist engem akar beállítani rossznak, hogy ő egy évben egyszer megy el szórakozni....

(De nekem azzal nincs is bajom, hogy elment mert különben nem engedem el...)


Ti mit gondoltok!



#részegség #buli #nem tudja mit csinál
2018. jan. 27. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Meg tudsz beszélni mindent a pároddal? Mertek egymással őszinték lenni?
2018. jan. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

Hát elég gáz.


Sajnos nem egy hűség mintaképre utal a bácsi.


Elfogadod őt így linken és megbocsátasz neki vagy most akarsz tőle elválni?


Azért elnézést kérhetett volna,


De ha szereted küzdj a kapcsolatért nem mindig az a jó m,egoldás hogy egyből válás lehet menthető a kapcsolat.

2018. jan. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen én megszoktam beszélni vele mindent....és őszinte is vagyok vele...


Azt gondolom, hogy ő is.

2018. jan. 27. 23:27
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

"Mist engem akar beállítani rossznak, hogy ő egy évben egyszer megy el szórakozni...."


Ismerős.

Két eltűnt gumi és spermás alsónadrág, azon az éjszakán, amikor elment. Kiborultam, mire azt kaptam válaszul, mint te.

Ilyenek ezek a kollégás esték mi? Kevés olyan ember van, aki ellen tud állni egy részeg estén egy szép kolléganőnek. Na erre mondják itt, hogy az ember nem monogám.

Az elmúlt idők tapasztalatai alapján, ma már azt mondom, hogy szakítás vele, nem éri meg szenvedni, jön másik, aki egy ideig szeretni fog.

2018. jan. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én kíváncsi lennék rá, hogy a kolléganő mit válaszolt az üzenetre.


Amúgy nem normális a szituáció.

2018. jan. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Méghogy váljon el.

Becsípett, fél hogy túl messzire ment. Nem azt írta, hogy kár hogy nem smároltunk.

Én megbeszélném vele, hogy vigyázzon az ilyen szórakozások alkalmával, el ne vessze a fejét. De nem borulnék ki, mert az csak árt a házasságnak, és elhajtja tőlem.

Szerintem még lelkiismeretfurdalása is lehetett, míg le nem oltottad.

Légy azzal az alapállással, hogy vagy te meg a férjed, és egymás mellett állva támadjátok a problémát. Ne őt támadd, rést ver közétek.

2018. jan. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ott már régen gáz van, ha a telefonjában turkálsz!
2018. jan. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem turkálók a telefonjára :)

Be volt jelentkezve az én telefonomba a Facebookjába (amibe nem én léptem be) és jött egy üzenet, hogy nem smároltunk....


Szerintem ezutàn mindenki megnézni az előzmény!

2018. jan. 28. 09:46
 9/9 anonim ***** válasza:

Fejezd ki az afeletti örömödet, hogy becsípett állapotban is fontos neki, mit csinált és mit nem. Mondd meg neki, hogy örülsz, hogy nem smároltak, ebből is látod, hogy fontos neki a kapcsolatotok. Kérd meg, hogy legközelebb jobban vigyázzon arra, hogy mennyit iszik. Ha kiborultál, kérj elnézést a balhézásért.


Hidd el, hálás lesz érte, ha azt látja, hogy melléállsz, és nem basztatod. Azt gondolja majd, hogy de normális feleségem van. Erősítheti a kapcsolatotkat ez az egész, ha bölcsen állsz hozzá.


Nem gondolom, hogy ez felbátorítaná arra, hogy legközelebb még lazább legyen, gondolván hogy úgysem kelsz ki miatta. Ennek nem ez az üzenete. Ha meg ez jön le neki, akkor tényleg defektes. De abból amiket leírtál, nekem nem ez a benyomásom.

2018. jan. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!