Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek én reagálom túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én reagálom túl vagy ez így normális?

Figyelt kérdés
Jó fizetése van duplája mint az enyém. Vannak dolgok amikor beszélgetünk hogy szükségem lenne erre vagy arra. Ő mindent meg tud magának venni és gyűjteni. A számláján is sok pénz van. És tudja hogy nekem hónap végére egy fillérem se marad sokszor. Neki pedig hónap végére még mindig marad 200.000 forintja. Pl szenvedek a fogalmak és nincs rá 55.000 forintom hogy pótolják. A másik oldalon még nem tudok rágni mert elrontotta a 2 hátsót a doki arra sincs hogy maszekkal megcsináltassam. Mondtam neki hogy lehet hitelt veszek fel rá mert annyira rosszul érzem magam, és inkább elnéznè hogy a bankban könyörögjek mint hogyha nem is fizeti ki de legalább kölcsön adna. Nem várom el hogy kifizesse akár ezt vagy bármit amit szeretnék mert vissza adnám hisz neki van rá keret. Ilyen esetben a volt párom pl mindig mondta hogy megoldjuk közösen. Vagy sok lánytól hallom és kicsit irigylem hogy a párjuk mindenben támogatják egymást. Most fordított esetben én meg olyan vagyok hogy eltört a telefonja és megajándékoztam egy másikkal. Ha pénzem én szeretem megadni a férfinak azt amire szüksége van.

2018. jan. 26. 10:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez nem lenne normális.

Hogy lehet ezt kapcsolatnak nevezni?

2018. jan. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Kiről beszélsz?
2018. jan. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Én egy másodpercig nem lennék együtt egy ilyen szrrágóval.


Nekem is rossz a fogam, a kedvesemnek nem volt kérdés, hogy - mivel ő 500-at kb. keres - kifizesse azt a kemény 50 ezret.

2018. jan. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Önző barom. És te együtt tudsz lenni vele? Hát rohadjon meg a pénzével együtt.
2018. jan. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Egyébként meg jól megvagyunk. Csak pl már beszéltünk család alapításáról, ház felújításról. És szerintem mindent közösen kellene megoldani és megbeszélni de sajnos nem érzek semmi ilyet.
2018. jan. 26. 10:26
 6/11 anonim ***** válasza:
11%

Mióta vagytok együtt?

Milyen kapcsolat van köztetek?


Már elnézést, de semmit sem tudunk a kapcsolatukról. Ha egy hete dugnak, akkor had ne fizesse már ki a fogát! Először mesélj még, mert ez így elég gyenge.

2018. jan. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

Nehogy szülj neki! Az ilyen inkább hagyna éhezni, csak nehogy egy fillért is költenie kelljen rád. A gyerekre se fog semmit adni, majd a gyesedből eldöntöd hogy pelenkát veszel vagy kaját.

Hány ilyet láttam már... Nem tudom miért gondolják egyes nők, hogy az ilyenek majd szülés után hirtelen megváltoznak.

2018. jan. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

Jobban szereti a pénzt, mint téged.

Gyereket vagy közös otthont hogy terveztek? Te majd tegyél félre arra a 3 évre elég tartalékot, mert egy bugyit nem vesz neked? Ne viccelj!

2018. jan. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Nézőpont kérdése. Tényleg az lenne a normális, ha segítene. Másfelől meg nem várhatod, hogy más segítsen ki. Önállóan is meg kellene tudnod oldani a problémáid, máskülönben életképtelen vagy.
2018. jan. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jobb az ilyennek magába.
2018. jan. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!