Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem a barátnőm 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátnőm 3 hete és nagyon hiányzik hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben én voltam aki rosszul bánt vele, kiabáltam stb stb. Nem tudom miért tettem mindezt de kidobott. És most nagyon hiányzik mert szeretem.. Nem tudom mi tevő legyek mert a munkában is csak az jár az eszembe hogy tudnám kibékiteni és helyre hozni a kapcsolatunkat

2018. jan. 29. 11:32
 1/9 anonim válasza:
0%

Hagyj időt neki.Ha szeret visszamegy.legalább is ad esélyt hogy kezdeményezz.Ha nem szeret és nem hianyzol neki akkor nem is érdemel meg.

Én házassagomba is vannak balhék viták,szep lenne ha mert rosszul bantak volna velem sútba dobnám az egészet...

2018. jan. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit gondoljak. Tegnap írtam neki hogy szeretem meg elküldtem neki egy számot semmit nem reagált. Már járok a problémáimmal pszichiáterhez is és tudom hogy sok mindent elrontottam, néha bele kötöttem, üvöltöttem hogy miért nem így vagy úgy csinál valamit. Nem tudom miért tettem de úgy érzem bele pusztulok
2018. jan. 29. 11:43
 3/9 A kérdező kommentje:
És egyik nap tök kedvesen beszélgettünk stb másnap meg zavarta a jelenlétem. A pszichiáter szerint érez még valamit irántam csak be telt nála a pohár...
2018. jan. 29. 11:44
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha van esze, nem megy vissza hozzád.


Egyébként nem teljesen tiszta, most akkor el akarod felejteni, vagy vissza akarod szerezni?

2018. jan. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jaj ugyan már,nem kell ez a műsor.Elbaxtad evvan.Lépj túl rajta,tanulj az esetből és fejleszd a személyiséged.

Ha lenne némi önkritikád max a barátság megmentése motiválna,esetleg hosszabb idő múlva lehet megint egymásra találtok de ez a szánom-bánom-úgysajnálom-megbántam és mostmár minden másképp lesz ez szánalmas.

2018. jan. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#1 az a Te dolgod, hogy a párod mellett maradsz akkor is, ha rosszul bánik veled. De erre nem kéne másokat biztatni. Nyilván nem kell az első hangos szónál szakítani, de amit a Kérdező csinált, az gáz. Teljesen igaza van a lánynak, hogy nem tűrte tovább a rendszeres ordítozást.
2018. jan. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy igaza van a volt barátnőmnek!!! Csak nem tudom elfelejteni.
2018. jan. 29. 12:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért dobott ki valójában mert kicsinek tálalta a farkad. Ha az rendben lenne akkor akármilyen bunkóságot melett is elnéző lett volna.
2018. jan. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Így jártál, most legalább tanulsz belőle :) A következő nőddel légy normális.
2018. jan. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!