Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Társfüggők lennék, vagy miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társfüggők lennék, vagy miért nem vagyunk képesek egymástól megszabadulni?

Figyelt kérdés
15 éve vagyunk együtt a feleségemmel. Elég korán összejöttünk én 21 voltam ő 16. 3 év múlva össze is költöztünk. Elég sok rosszon keresztülmentünk,sokat is veszekedtünk. Először ő akart elhagyni,meg is csalt úgy 6 év után(én erről tudok ezt bevallotta de lehet,hogy többször megcsalt mással is). Aztán 3 éve én is megcsaltam(volt egy szeretőm fél évig akibe szerelmes is voltam),meg volt egy egyéjszakás megcsalás(ő nem tud ezekről). Gyerekünk nincs még.Vannak persze jó időszakok is a kapcsolatban. Úgy látom egyre többet próbál tenni a kapcsolatunkért,csak nem tudom,hogy nem késő e ilyen múlttal?
2018. jan. 29. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyiken sem vagytok jobbak a másiknál, összeilletek, próbáljátok meg még együtt.
2018. jan. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne gondold, hogy más kapcsolatok sokkal jobbak. A kapcsolatok többségében félrelépnek. Az más kérdés, hogy a többség nem vallja be.
2018. jan. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy felteszed ezt a kérdést, meg is válaszoltad. Nem hogy nem tartjátok kézben a saját kapcsolatotokat, de még csak nem is ismeritek.
2018. jan. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"ő nem tud ezekről"


Akkor a két gerinctelen között te vagy a gerinctelenebb, na bumm. Ezen kívül szerintem összeilletel, szóval szerintem csak beszéljétek át a dolgokat, aztán mehet minden tovább.


Amúgy igen, minden kapcsolatban volt, van, lesz megcsalás. Aki ezt nem akarja, ne legyen kapcsolata.

2018. jan. 30. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!