Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlen éjszakai fing?

Figyelt kérdés
Ti is szoktatok álmotokban fingani csajok?Tök ciki,nem?Ti mit szoktatok csinálni,ha felébredtek rá???
2010. jún. 6. 15:05
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
:D de komoly :D
2010. júl. 5. 08:10
 22/28 anonim ***** válasza:

21:43


igen, kiengedem, mert 3 éve emiatt kerültem kórházba, hogy nem engedtem ki mert "jaj de ciki" hát az a ciki. aminek ki kell jönnie, annak ki kell.

2010. júl. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
93%
szerintem lehet hogyha úgy alszunk el hogy fingani kell ... mi eyszer tesómékkal mentünk nem tom már hová,és a vonaton mellettünk ott volt egy tök jól kinéző srác meg még egy csomó ember,rám meg rám jött a fingás,iszonyatosan görcsölt a hasam de már csak a srác miatt nem akartam kiengedni,de 8 órás út volt,hajnali 5kor indultunk,gondoltam alszok egyet ... erre 20 perc múlva felkeltem arra hogy fingottam egy iszonyat nagyot ... bár lehet hogy csak nekem tünt úgy mert érdekes módon nem vette észre senki :D XD
2011. aug. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
de jót nevettem :DD
2011. aug. 12. 06:57
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

3 szabály van.

Asztalnál, konyhában, és társaságban nem szabad.

Kimész vécére, udvarra ...stb és adsz az élvezetnek.

Nyilván szeretkezés közben sem érdemes, de előfordulhat véletlen.

Én elengedem magam az ágyban (nem szex közben), inkább ez mint a mentő...

Asszony a mai napig bocsánatokat kér eregetés közben, és kellemetlenül érzi magat, de mindig rászólok, hogy engem nem zavar.

Ha felakasztod magad, akkor is ki fog jönni, semmmit nem tehetsz ellene.

Hogy mondjak rosszabbat, 35 fölött amikor elkezd változni a szervezeted, mégdurvább lessz...

A közös éjszakai és reggeli eregetéshez jobb ha már most hozzászoktok :)

Jókat nevetünk rajta néha, és ha olyat étkezünk, bizony szellőztetés a vége :)

2012. jan. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
utolsó de jót nevettem rajtad :D
2012. jan. 26. 17:32
 27/28 anonim válasza:
0%

nekem a dögjeim össze is fosták magukat álmukba :D felnőtt 50éves örök szűz fejükkel :D háháháááááá



és minden 50éves kis lány fenyegeti a magyar férfitársadalmat ok nélkül meg állás nélkül!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2017. febr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
mivan?
2017. febr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!